• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32257

  سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به استفاده معارضان دولت سوریه ازسلاح شیمایی این اقدام غیرانسانی را به‌شدت محکوم کرد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان درواکنش به استفاده معارضین دولت سوریه از سلاح شیمایی گفت: جمهوری اسلامی ایران اقدام غیر انسانی استفاده از سلاحهای شیمیایی در شهر حلب توسط گروه های مسلح مخالف را به عنوان یک اقدام ضد بشری به شدت محکوم و با خانواده های داغدار و مجروحان این فاجعه اعلام همدردی می نماید.

  سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید نمود: بی تردید مسئولیت اصلی تکرار چنین جنایاتی علاوه بر عاملان بر عهده کشورهای حامی آنان خواهد بود.

  مهمانپرست افزود: جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر مواضع همیشگی خود مبنی بر ضرورت اهتمام فراگیر برای حل و فصل مسالمت جویانه بحران سوریه، تداوم ثبات و امنیت منطقه را تنها در گرو التزام به راه حل سیاسی بحران سوریه دانسته و از کلیه سازمانها و نهادهای حقوق بشری می خواهد با محکوم کردن این جنایت بزرگ به مسئولیت خطیر خویش دراین زمینه عمل نمایند.

  بحران سوریه جمهوری اسلامی ایران حقوق خانواده دولت سوریه سخنگوی وزارت امور خارجه گروه های مسلح وزارت امور خارجه واکنش شیمیایی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها