• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322554

  رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: اعضای فراکسیون رهروان ولایت بر این نکته تأکید داشتند که رکود کنونی در اقتصاد می‌تواند، آسیب بسیار به کشور وارد کند؛بنابراین همه توان و تلاش مسئولان باید به سمت خروج از رکود باشد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: اعضای فراکسیون رهروان ولایت بر این نکته تأکید داشتند که رکود کنونی در اقتصاد می‌تواند، آسیب بسیار به کشور وارد کند؛بنابراین همه توان و تلاش مسئولان باید به سمت خروج از رکود باشد.

   

  کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: در جلسه امروز مسائل مربوط به بحث انتخابات مجلس، مسائل منطقه‌ای و سیاست خارجی و همچنین مباحثی درمورد رکود اقتصادی در کشور، همچنین برنامه ششم توسعه مطرح شد.

  وی افزود: در جلسه امروز این موضوع مطرح شد که اقتصاد کشور در شرایط فعلی از رکود رنج می‌برد و طبعاً این وضعیت می‌تواند آسیب زیادی را به کشور وارد کند و بر این نکته تأکید شد که تمام توان و سعی مسئولین باید به سمت خروج از رکود باشد.

  رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: در این جلسه این موضوع مطرح شد که برخی حاشیه‌ها می‌تواند برای کشور در وضعیت کنونی سم مهلکی باشد و نباید به حواشی پرداخت و باید متن موضوع را که مسائل اقتصادی و خروج از رکود است، مورد توجه قرار گیرد.

  جلالی خاطرنشان کرد: در ارتباط با برنامه ششم نیز این موضوع مطرح شد که باید کمک شود تا دولت در زمان مقرر لایحه برنامه ششم توسعه را به مجلس ارائه کند و برنامه، یک برنامه قوی باشد.

  وی در پایان گفت: در خصوص انتخابات نیز مباحث داخلی رهروانی‌ها مطرح شد و اینکه مجموعه هم‌فکر اصولگرایان رهروان ولایت چه برنامه‌هایی داشته باشند، چگونه باید حرکت کنند تا شاهد نشاط بیش‌تر در انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

  اصولگرایان اقتصاد اقتصاد کشور لایحه مجلس شورای اسلامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها