• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32136

  مدیر باشگاه اسیر فلسطینی در قدس اعلام کرد فردا سه‌شنبه در آستانه سفر رئیس‌جمهور آمریکا، به نشانه همبستگی با اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی در مقابل کنسولگری آمریکا در قدس تظاهرات برگزار می‌شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس به نقل از خبرگزاری معا، « ناصر قوس» گفت که فردا سه شنبه ساعت ۴ بعد ازظهر در مقابل کنسولگری آمریکا در قدس اشغالی تظاهرات برگزار خواهیم کرد اگر چه پلیس اسرائیل سعی دارد از آن ممانعت بعمل آورد.

  وی افزود که این تظاهرات به همت جنبش اسیر فلسطینیان داخلی و باشگاه اسیر برگزار خواهد شد و باشگاه اسیر حق دارد در شهر قدس تظاهرات برگزار کند اما پلیس اسرائیل مدعی است که این تظاهرات غیرقانونی است و سعی دارد جلوی آن را بگیرد.

  وی تصریح کرد که برگزاری این تظاهرات مسالمت آمیز است و طی آن نامه ای به کنسولگری آمریکا تحویل و از آن دعوت می شود که برای نجات جان اسرای اعتصاب کننده غذا دست به اقدام فوری بزند.

  در همین رابطه « ایمن الحاج یحیی» دبیر جنبش اسیر فلسطینیان داخل گفت که پلیس اسرائیل امروز طی تماس با وی اعلام کرده است که برگزاری این تظاهرات در مقابل کنسولگری آمریکا غیرقانونی و ممنوع است.

  تظاهرات مسالمت آمیز رئیس جمهور آمریکا رژیم صهیونیستی زندان فلسطین آمریکا تظاهرات فردا کنسولگری قدس

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها