• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32126

  تشکیلات خودگردان فلسطین از جامعه جهانی خواست با اعمال فشار بر اسرائیل امکان توسعه اقتصادی را برای آن فراهم آورند در غیر این صورت باید منتظر فروپاشی سیاسی این تشکیلات بود.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، تشکیلات خودگردان در گزارشی اعلام کرد: « ما از جامعه جهانی می خواهیم با اعمال فشار بر اسرائیل درایی های توقیف شده این تشکیلات را آزاد و امکان توسعه اقتصادی را برای آن فراهم کند. »

  توقیف اخیر درآمدهای فلسطینی توسط اسرائیل عامل اصلی بحران مالی شدید این تشکیلات شده است. کاهش حمایت خارجی نیز باعث شده است که تشکیلات خودگردان با مشکلات اقتصادی فراوانی مواجه شود.

  این گزارش در آستانه نشست روز سه شنبه اهداکنندگان بین المللی در بروکسل و تقریبا چهار ماه بعد از ارتقاء جایگاه فلسطینی ها در سازمان ملل منتشر می شود.
  اسرائیل در ۳۰ ژانویه اعلام کرد در واکنش به تلاش های فلسطینی ها در سازمان ملل برای ارتقاء جایگاه خود یکصد میلیون دلار از پول مالیات تشکیلات خودگردان را توقیف کرده است.

  تشکیلات خودگردان به جامعه بین المللی بخصوص کشورهای عربی هشدار داد تبعات بحران مالی کنونی را مد نظر قرار دهند زیرا ممکن است این امر باعث فروپاشی سیاسی و نهادی این تشکیلات شود.

   

  پول جامعه جامعه بین المللی دلار سازمان ملل فلسطین کشورهای عربی مالیات مد مشکلات اقتصادی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها