• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32079

  اتحادیه قهوه‌خانه‌داران با انتشار بیانیه‌ای مطالب مطروحه در برخی سایت‌های خبری را تکذیب کرد.

  به گزارش پارس به نقل از اتحادیه قهوه خانه داران، این اتحادیه به نمایندگی از یکی از قدیمی ترین اصناف کشور، همیشه به عنوان قشری ولایت مدار و انقلابی از دیرباز شناخته شده و با تقدیم شهدا چه در قبل از انقلاب اسلامی که شهید طیب حاج رضائی یکی از برجسته ترین آن شهداء است.

  و چه در طول دفاع مقدس که باعث افتخار است عنوان این مطلب که بیشتر اعضاء این صنف زحمتکش یا خود از جانبازان و ایثارگران نبرد حق علیه باطل می باشند یا از خانواده درجه یک این عزیزان.

  در بعد از جنگ تحمیلی نیز همیشه پیرو ولایت و در خط مقدم اطاعت از رهنمون های ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای همیشه بیدار و در صحنه آماده دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و ارکان ولایت می باشند.

  اخیرا در برخی خبرنامه های وابسته به ضدانقلاب و فتنه مطالبی کذب و دور از واقعیت به نمایش در آمده و از افرادی نقل قول شده که در هیچکدام از اتحادیه های سراسر کشور سمتی ندارند که رییس

  اتحادیه قهوه خانه داران و سفره خانه داران سنتی کشور تمامی مطالب منتشرشده در اینگونه خبرنامه ها را قویا تکذیب نموده و پیگیر تنظیم شکواییه از عاملین درج این اخبار خواهتد بود.

  هر گونه مصاحبه و اخبار در زمینه صنف قهوه خانه داران و سفره خانه داران سراسر کشور از طریق سایت رسمی این اتحادیه به آدرس www. egsk. org قابل جستجو است.

  آرمان های انقلاب اسلامی آیت الله العظمی جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی جهان حضرت امام خانواده دفاع مقدس قهوه مصاحبه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها