• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32037

  رئیس کمیسیون آموزش مجلس تأکید کرد: در مقطعی که در حال نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری هستیم و تأکیدات مقام معظم رهبری برای آرام بودن فضای کشور و پرهیز از التهاب، تغییر رؤسای دانشگاه‌ها به مصلحت نیست.

  به گزارش پارس، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، درباره نامه رئیس جمهور به وزیر علوم برای تغییر روسای برخی دانشگاه ها گفت: بنده به عنوان فردی که هم استاد دانشگاه بوده و هم در وزارت علوم دارای مسئولیت بودم این اقدام را به صلاح نمی دانم.

  وی افزود: در مقطع فعلی کشورمان که در حال نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری هستیم و همچنین تاکیدات مقام معظم رهبری برای آرام بودن فضای کشور و پرهیز از التهابات، تغییر روسا مصلحت نیست.

  زاهدی تغییر روسای برخی دانشگاه ها را موجب ملتهب شدن فضای دانشگاه ها دانست و افزود: دانشگاه تهران، دانشگاه کوچکی نیست که به راحتی با آن بازی کرد، حتی دانشگاه تربیت مدرس نیز به همین صورت است.

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت تغییر روسای دانشگاه ها را دارای اثرات منفی ارزیابی کرد و افزود: این اثرات منفی به جامعه هم کشیده می شود؛ در مجموع این اقدام به مصلحت کشور نیست و انشاالله انجام نخواهد شد.

  آموزش و تحقیقات مجلس استاد دانشگاه انتخابات ریاست جمهوری بازی خانه ملت رئیس جمهور شورای اسلامی کمیسیون آموزش و تحقیقات مقام معظم رهبری وزارت علوم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها