• لینک کوتاه
 • کد خبر: 31934

  محمد سعیدی‌کیا وزیر اسبق مسکن و شهرسازی کاندیداتوری خود را برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم رسما اعلام کرد.

  به گزارش پارس به نقل از مشرق، محمد سعیدی کیا وزیر اسبق مسکن و شهرسازی در گفت وگو با فارس، کاندیداتوری خود را برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم رسما اعلام کرد.

  وی ضمن تبریک عید نوروز به ملت عزیز ایران اسلامی گفت: حضور قطعی خود را در انتخابات آینده اعلام می کنم و تا روز انتخابات در صحنه حاضر خواهم بود و خود را که هر چه دارم از انقلاب و جمهوری اسلامی است، در معرض انتخاب و رای ملت عزیز ایران اسلامی قرار می دهم.

  سعیدی کیا افزود: شعار من برای انتخابات آینده آرامش، انسجام ملی و همکاری جهانی خواهد بود و از آنجا که در تمامی دولت ها حضور داشته ام، دولت خود را « دولت انقلاب اسلامی» نام گذاری می کنم. همچنین از تمامی ظرفیت های افراد وفادار به نظام و انقلاب در اداره کشور استفاده خواهم کرد.

  نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اعتماد مردم به مسئولین گفت: همه می گویند که مردم باید به مسئولین اعتماد کنند اما من می گویم دولت و مسئولین باید به مردم اعتماد کنند.

  وی در ادامه تصریح کرد: وقتی ما کف وظیفه خود را انجام دهیم مردم سقف قدردانی و تشکر را انجام می دهند و به همین خاطر معتقدم بهترین مردم تاریخ را دارا هستیم.

  سعیدی کیا با اشاره به اینکه به گفتمان اخلاق و صداقت معتقد است، افزود: مردم از ما می خواهند راست بگوییم و در حد توانمان برای خدمت به آنان تلاش کنیم.

  لازم به ذکر است کنفرانس خبری سعیدی کیا در روز یکشنبه ۱۸ فروردین از ساعت ۱۱ صبح با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات و خبرگزاری ها برگزار خواهد شد.

  اخلاق انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انقلاب اسلامی ایران اسلامی جمهوری اسلامی محمد سعیدی کیا مسکن مطبوعات نامزد انتخابات ریاست جمهوری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها