• لینک کوتاه
 • کد خبر: 31864

  نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به زودی در استان ایلام دایر می شود.

  به گزارش پارس احمد شوهانی در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه ایلام، اظهار کرد: با سفر معاون اداری، مالی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به ایلام چگونگی دایر شدن دفتر نمایندگی دستگاه دیپلماسی ایران در ایلام نهایی خواهد شد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره آخرین رایزنی ها درخصوص نمایندگی عراق درایلام و ایجاد کنسولگری این کشور در استان ایلام نیز گفت: رایزنی ها دراین خصوص ادامه دارد.

  همچنین معاون برنامه ریزی استاندار ایلام نیز در گفت وگو با ایسنا، در این زمینه گفت: استانداری ایلام ساختمان نمایندگی وزارت امور خارجه ایران در ایلام مشخص و برای این کار مکان یابی نیز شده است.

  حشمت الله عسکری اضافه کرد: مکان یابی دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه انجام شده است از این رو منتظر هستیم تا در آینده ای نزدیک این کار تحقق یابد.

  معاون برنامه ریزی استانداری ایلام درباره چگونگی لوله گذاری گاز از عسلویه به ایلام و انتقال آن از مسیر کشور عراق، سوریه و درنهایت به اروپا نیز، گفت: مسیر این خط لوله با تغییراتی تعیین شده است.

  ایران جمهوری اسلامی ایران دانشجویان ایران سوریه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گاز مجلس شورای اسلامی معاون برنامه ریزی استاندار وزارت امور خارجه وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها