به گزارش پارس به نقل از فارس،‌ منابع محلی در شهر حلب، واقع در شمال سوریه اعلام کردند که هزار نفر از جوانان این شهر برای مبارزه با گروه‌های تروریستی مسلح و دفاع از شهر و کشورشان به صفوف ارتش سوریه ملحق شدند.

این درحالی است که شمار تلفات حمله خمپاره‌ای گروه‌های مسلح علیه مناطق مسکونی غرب حلب که در کنترل ارتش سوریه است، به 31 کشته و 180 زخمی بالغ شد که در میان کشته‌ها 12 کودک مشاهده می‌شوند. همچنین دو زن و یک کودک همچنان زیر آوار هستند و کار امداد و بیرون کشیدن آنها از زیر آوار ناشی از اصابت خمپاره‌ و موشک ادامه دارد.

از سوی دیگر، نیروی هوایی ارتش سوریه یک کاروان نظامی گروه‌های مسلح را در منطقه «السکن الشبابی» حلب هدف قرار داد که در اثر آن تروریست‌های همراه این کاروان کشته شدند.

در میان کشته‌های این عملیات بالگردهای ارتش سوریه سرهنگ فراری ارتش سوریه «احمد ایوب ابو طالب»، از فرماندهان ائتلاف گروه‌های مسلح حلب موسوم به «اتاق عملیات فتح حلب» و «عمر قطیش»، یکی از فرماندهان میدانی گروه‌های تروریستی شناسایی شدند.

همچنین یکی از یگان‌های ارتش سوریه با نصب کمینی دقیق در مسیر یک گروه تروریستی در جبهه عملیاتی «حلب جدید» موفق شد، 30 تروریست مسلح را به اسارت بگیرد.