• لینک کوتاه
 • کد خبر: 281401

  اگرچه اکبر هاشمی رفسنجانی در کتاب خاطرات سال ۶۳ خود به سرزنش مهدی هاشمی اشاره می‌کند اما به نظر می‌رسد، مهدی امروز، بیش از دیروز نیاز به سرزنش داشته باشد.

  به گزارش پارس به نقل از مشرق،هاشمی در خاطرات سال ۶۳ (این کتاب چهارمین کتاب از مجموعه خاطرات هاشمی رفسنجانی است که به صورت روزنوشت تنظیم شده تشری که هاشمی رفسنجانی به مهدی زداست) درباره سرزنش پسر خود، مهدی، می‌نویسد: امروز عاشورا در منزل بودم، آقایان [عباس] کوثری و سید عباس حسینی از وعاظ قم آمدند و در منزل روضه خواندند، به هر یک هزار تومان دادم و یک قواره پارچه به آقای کوثری که بهتر روضه می‌خواند؛ اشک خوبی گرفت. خواسته‌هایی هم در رابطه با آب و بهداری قم مطرح کردند.

  گزارش‌ها را آوردند، مطلب مهمی نداشت، زیارت عاشورایی خواندم، [مهدی] با اجازه من، همراه همدرسی‌هایش، برای شرکت در عزاداری بیرون رفت.

  قرار بود تا ساعت ۱۰ شب، بیاید که دیرکرد، عفت ناراحت شد و بی‌تابی می‌کرد، بالاخره ساعت ۱۱ شب با دکتر سعید لاهوتی برای پیدا کردن مهدی، بیرون رفتند، نزدیک خانه به او برخورده بودند که پیاده به‌طرف خانه می‌آمدند، ساعت ۱۱:۳۰ شب مسئله تمام شد و به خانه رسیدند، تشری هم به مهدی زدم و خوابیدیم.[۱]

  [۱] - خاطرات هاشمی رفسنجانی، سال ۶۳، به سوی سرنوشت، ص ۲۲۵
   

  اکبر هاشمی رفسنجانی عاشورا عزاداری قم مهدی هاشمی هاشمی رفسنجانی مهدی سرزنش zwnj تشری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها