به گزارش پارس ، چهارمین دور گفتگوهای وزرا امور خارجه ایران و آمریکا در لوزان سوئیس پایان یافت. 
 
بر اساس این گزارش محمد جواد ظریف و جان کری در چهارمین روز مذاکرات هسته ای ایران و آمریکا در لوزان در حالی پشت میز مذاکره نشستند که کل اعضای دو تیم مذاکره کننده هسته ای دراین نشست حضور داشتند. 
 
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ساعتی قبل از این نشست در جمع خبرنگاران در مورد حضور وزرا در آخر هفته ببان كرد: ما همه وزراي اتحاديه اروپا را تقريبا در بروكسل ديديم.  وزير خارجه چين را در تهران اخيرا ملاقات كرديم و وزیر خارجه روسيه را در ژنو ملاقات كرديم و آقاي كري هم اينجا هستند. در صورتي كه نياز باشد ممكن است وزرا بيايند اما بعيد مي دانم براي كاري که ما الان داريم به حضور وزرا نياز باشد.
 
وي ادامه داد: بايد بحث هايي كه داريم را پيش ببريم و هر زمان كه راه حل ها پيدا شد و شروع به رسيدن به توافق شد نياز به حضور وزرا است كه فكر نمي كنم آن زمان الان باشد.
 
این احتمال وجود دارد که مذاکرات ایران و آمریکا روز جمعه در لوزان به پایان برسد و به زودی تا پیش از پایان مارس در سوئیس ادامه داشته باشد . 
 
شنیده ها در لوزان حاکی از آن است که پیشرفت هایی در مباحث وجود داشته است اما هنوز در این باره که بتوان تا دو روز آینده به تفاهمی دست یافت طرفین اعلام نظر نکرده اند.