به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سردار"محمدرضا حسنی سعدی" صبح امروزیکشنبه 23 اسفندماه در آخرین جلسه شورای اداری استان کرمان در سال 93 با اشاره به 22 اسفند روز شهید با تاکید بر سرکشی مسئولان و مدیران از خانواده‌های شهدا اظهار کرد: آقای رزم حسینی-استاندار- با حضور در منزل جانباز دفاع مقدس آقای امیرحیدری ایشان را مورد تفقد قرار داده و مقرر شد امور حقوقی بنیاد شهید پیگیر کار ایشان باشد.

وی در مورد بحث‌های مطرح شده در ضرب و شتم این جانباز توسط مشاور استاندار کرمان افزود: آقای امیرحیدری اعلام کردند که مشاور استاندار ایشان را مورد ضرب و شتم قرار نداده است.

حسنی سعدی همچنین گفت: شهدای استان کرمان 6 هزار و 544 نفر هستند و 115 نفر خانواده دو شهید، 18 نفر سه شهید و بعضا خانواده هایی چهار شهید را تقدیم نظام اسلامی کرده و بی هیچ چشم‌داشت و توقعی، محکم ایستاده و وفادار به نظام و انقلاب هستند.تنها خواسته خانواده‌های شهدا سرکشی و احوالپرسی از آنهاست و مدیران می‌توانند در سال جدید برای عرض تبریک به این خانواده‌ها سرکشی کنند.

حسنی سعدی با اشاره بررسی و دسته‌بندی 300 وصیت نامه شهید گفت:عمده توصیه این عزیزان، دلسوزی برای کشور، ولایت و رهبری بوده و دغدغه آنها مملکت و انقلاب است که برای ما پیام دارد.