پايگاه خبري تحليلي «پارس»- شايعات درباره ازدواج دوم پوتين با «آلينا کابايوا» ژيمناست سابق روسيه همچنان ادامه دارد. شايعاتي نيز درباره فرزند مشترک رئيس جمهور روسيه از معشوقه وي به گوش مي رسد که با سکوت ولاديمير پوتين همراه شده است. ديلي ميل نوشته است که به شدت گمان مي رود «کابايوا» معشوقه پوتين باشد. بر اساس اظهارات منابع مختلف، وي قطعا مادر دست کم يکي از فرزندان پوتين است.

kabaevaPutin (10)

به گزارش پايگاه خبري تحليلي «پارس»، مردم روسيه گمان مي کنند که اين زن 31 ساله بانوي اول اعلام نشده کشورشان باشد. اين سخنان درباره رهبر روسيه در حالي مطرح مي گردد که اين زن به ندرت در ملاءعام رويت مي شود.

گفته مي شود پوتين در سال 2010 جراحي صورت انجام داده و چروک هاي پيشاني و زير چشم خود را به خاطر بانوي مخفي کرملين ترميم کرده است. 

گمانه‌زنی درباره ازدواج دوم پوتین با ژیمناست سابق روسیه همچنان ادامه دارد و شایعاتی درباره فرزند مشترک رهبر روسیه از معشوقه وی به گوش می‌رسد که با سکوت ولادیمیر پوتین همراه شده است.

kabaevaPutin (15)

روزنامه دیلی میل نوشته است: آیا معشوقه پوتین دلیل جراحی صورت ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه است؟ گفته می‌شود که این ژیمناست سابق المپیک که نصف سن رئیس‌جمهوری روسیه را دارد، از او دست‌کم یک فرزند دارد و به بانوی اول مخفی روسیه بدل شده است.

kabaevaPutin (14)

به شدت گمان می‌رود که «آلینا کابایوا» معشوقه پوتین باشد. بر اساس اظهارات منابع مختلف، وی قطعا مادر دست‌کم یکی از فرزندان پوتین است. مردم روسیه گمان می‌کنند که این زن 31 ساله بانوی اول اعلام‌نشده کشورشان باشد. این سخنان درباره رهبر روسیه در حالی مطرح می‌شود که این زن به ندرت در ملاءعام رویت می‌شود و هرگز هم دست در دست پوتین دیده نشده است. طبق گزارش منابع اطلاعاتی غرب، پوتین در سال 2010 جراحی صورت انجام داده است و چروک‌های پیشانی و زیر چشم خود را ترمیم کرده است.

kabaevaPutin (12)

با این حال گمان می‌رود که آلینا نیز همانند بسیار از چیزها در زندگی خصوصی پوتین،‌ در سایه پنهان مانده است.

kabaevaPutin (13)

در واقع می‌توان گفت که رهبر 62 ساله روسیه در زمانی که ناتو سر و صدای بسیاری را بر سر الحاق شبه‌جزیره کریمه به خاک روسیه به راه انداخته بود، به شدت تلاش می‌کرد تا درباره زندگی خصوصی خود سکوت اختیار کرده و با دقت تصویر عمومی از خود به عنوان یک قهرمان قدرتمند طراحی کند.

kabaevaPutin (7)

روزنامه‌نگاران روسی مدعی هستند که گزارش مسائل امنیت ملی کشورشان به مراتب آسان‌تر از گزارش از زندگی خصوصی پوتین است و همانطور که در ادامه می‌بینیم، کسانی که از خودشان دل و جرات نشان می‌دهند، با عواقب آن مواجه می‌شوند. به عنوان مثال، هفته گذشته یک مستند تلویزیونی در آلمان به روی آنتن رفت که ادعاهای جسورانه‌ای را علیه رهبر روسیه مطرح کرد. طبق این مستند که با استناد به آرشیو آژانس جاسوسی آلمان تهیه شده بود، پوتین در سال‌های اول زندگی مشترکش با «لیودمیلا»، مردی "زن‌باره" بود و دست بزن داشت. اطلاعات مذکور توسط زنی گزارش شده بود که در آن زمان مترجم پوتین بود. در این برنامه همچنین ذکر می‌شود که پوتین از پیر شدن می‌ترسد.

kabaevaPutin (9)

بن جوده، یک بیوگرافی‌نویس است که می‌گوید، پوتین همچنان تلاش می‌کند که جوانی خود را حفظ کند و برای این کار در گذشته با ببرها و خرس‌های قطبی عکس می‌انداخت و با بالاتنه‌ای عریان در سیبری سوارکاری می‌کرد. پوتین پس از جلسات ورزشی، حمام گرم و سرد می‌گرفت تا هیکل ورزشکاری خود را حفظ کند.

kabaevaPutin (8)

یک منبع اطلاعاتی غربی گزارش داد که پوتین در سال 2010 جراحی صورت انجام داده تا چین و چروک پیشانی و کیسه‌های چربی زیر چشم خود را ترمیم کند و پس از آن خود را برای ریاست جمهوری در سال 2012 آماده کرد. چهره پوتین که در بیشتر مواقع حالتی ندارد، هم‌اکنون بیش از پیش به چهره‌ای یخ‌زده تبدیل شده و همین امر گمانه‌زنی‌ها درباره اینکه وی هوادار بوتاکس است، افزایش داده است.

kabaevaPutin (6)

پوتین پس از سه دهه زندگی مشترک با لیودمیلا و داشتن دو دختر به ناگهان تصمیم به جدایی گرفت و ممکن است رفتارهای وی در رابطه با بهبود چهره‌اش به یافتن معشوقه‌ای با نصف سن خودش مرتبط باشد.

kabaevaPutin (5)

با اینکه پوتین در سال 2013 گفت که تصمیم به جدایی «به صورت مشترک» اتخاذ شده است، اما شواهد نشان می‌دهد که داستان درازی در پس طلاق دوستانه آنها وجود دارد. در سال‌های گذشته این گمانه‌زنی وجود داشت که طلاق ناگهانی پوتین برای این بود که افشاگری‌های بیشتری که مربوط به رابطه وی با کابایوا بود، فاش نشود اما با این حال گذشت زمان نشان داد که وی همچنان در هاله‌ای از گمانه‌زنی به سر می‌برد و ممکن است که اصلا چنین حدس‌هایی صحیح نباشد.

kabaevaPutin (4)

آلینا کابایوا، متولد 1983 در تاشکند ازبکستان است و این همان سالی است که پوتین با لیودمیلا ازدواج کرد و سال‌هاست که در محافل سیاسی و روزنامه‌نگاری حرف و حدیث‌های بسیاری درباره رابطه پنهان وی با پوتین وجود دارد. کابایوا پس از بازنشستگی از ژیمناستیک در سال 2005 یکی از قانونگذاران حزب "روسیه متحد" شد اما به دلیل جوانی و بی‌تجربگی سال گذشته از این مقام کناره‌گیری کرد و ریاست یک گروه رسانه‌ای حامی کرملین را عهده‌دار شد. شایعات بسیاری وجود دارد که وی از پوتین دست‌کم یک فرزند دارد؛ با این حال وی در ژانویه 2011 در جریان مصاحبه‌ای این مساله را رد کرد و گفت که پسربچه کوچکی که با وی زندگی می‌کند، خواهرزاده‌اش است.

kabaevaPutin (3)

با این حال نشانه‌هایی اخیرا دیده شده که نشان می‌دهد کابایوا جایگاه ویژه‌ای نزد پوتین دارد. این زن 31 ساله در جریان المپیک زمستان در تفرجگاه سوچی مشعل المپیک را حمل کرد. چند ماه پیش از آن نیز تلویزیون دولتی روسیه مستندی را به مناسبت تولد سی‌ سالگی وی پخش کرد و در حالی که هیچ پرسشگری به خود جرات نمی‌داد تا نام پوتین را ببرد، وی درباره مردی صحبت کرد که «عاشقش» است.

kabaevaPutin (2)

رهبر روسیه در دسامبر سال گذشته در مصاحبه‌ای گفت که وی با فردی که «عاشقش» است، رابطه دارد اما هنوز هم هیچ صحبت علنی‌ای در این باره مطرح نشده است. در بهار 2008 یک روزنامه روسی گزارش داد که پوتین به زودی از لیودمیلا جدا می‌شود و ازدواج دوم وی قریب‌الوقوع است. پس از آن صاحب روزنامه‌ مجبور شد که روزنامه را تعطیل کند. با این وجود گمانه زنی ها همچنان ادامه یافت و در ژوئیه 2008 روزنامه دیگری گزارش داد که کابایوا باردار است و به همین دلیل مدتی از کار کناره‌گیری کرده است. این گزارش پس از انتشار به سرعت از روی خروجی برداشته شد. طبق گزارش نیویورک پست، کابایوا در سال 2009 پسری از پوتین به دنیا آورد که نامش «دمیتری» است. یک دختر نیز در سال 2012 متولد شد و پس از آن پوتین جدایی خود را از لیودمیلا اعلام کرد. گمانه زنی درباره زندگی شخصی پوتین در حالی ادامه دارد که وی در این باره سکوت اختیار کرده است.