این دعوای نتانیاهو و اوباما سر ایران جدی جدی دارد به جاهای باریک می کشد ها! حالا ما می گوییم فیلم است. ولی وقتی مئیر دگان رییس سابق موساد که خودش از جلادان به نام روزگار است، می گوید سیاست های نتانیاهو برای آینده و امنیت اسراییل ویرانگر است و می گوید تنش آفرینی های نتانیاهو در روابط با آمریکا خسارات سنگینی برای اسراییل داشته که نمی توانم وارد جزییات آن شوم و رسما از مردم دعوت می کند که در انتخابات آینده نتانیاهو را از نخست وزیری بیرون بیاندازند یعنی یک خبرهایی هست. 

او که قرار است به شکل بی سابقه ای در یک تجمع عمومی علیه نتانیاهو هم سخنرانی کند حتی گفته الان در مسئله ایران، نتانیاهو بیشتر برای امنیت و موجودیت اسراییل ضرر دارد چرا که او باعث شده مشروعیت اسراییل محل بحث و چتر حمایت وتوی آمریکا در معرض خطر قرار گیرد. 

چندین مقام امنیتی و دیپلمات سابق دیگر نیز علیه انتخاب مجدد نتانیاهو موضع گرفته اند. بحران مسکن و افزایش 50 درصدی قیمت ها و اجاره ها نیز موج نارضایتی را در میان ساکنان سرزمین های اشغالی گسترش داده و در همین حال انتشار گزارشی از صرف هزینه گزاف برای تشریفات نوسازی دفتر و اقامت گاه نخست وزیری در روزهای اخیر خشم رای دهندگان از نتانیاهو را برانگیخته. 

سرنگونی نتانیاهو، یعنی سرنگونی آخرین مدافع حمله نظامی به ایران. و این می تواند مهر تایید دیگری باشد بر اقتدار ایران و یک پیروزی سیاسی دیگر برای ما در منطقه.