• لینک کوتاه
 • کد خبر: 243062

  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: با اینکه منطقی بهتر از منطق اهل بیت(ع) در جهان وجود ندارد ولی در حال حاضر به رغم وجود حدود 20 کانال تلویزیونی در کشور، چون مباحث یکجانبه مطرح می‌شود، مخاطبان زیادی را جذب نمی‌کند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا ؛ پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با بازنشر گزیده صحبت‌های رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دی‌ماه سال 92، به نقل از وی آورده است:

  «افکار عمومی بیدار و هوشیار، دیگر تفکر و ادبیات افراطی را نمی‌پذیرد و شکل نمی‌گیرد و چنانچه به این نوع تفکر در جامعه قانع باشیم نه تنها درجا خواهیم زد بلکه عقب‌گرد خواهیم داشت.

  نباید از طرح بحث‌های جدّی در جامعه ترسید و باید فضا برای طرح افکار و حرف‌های مختلف بر اساس آیه شریفه: فبشر عبادی الذین یستمعون القول و یتبعون احسنه، باز باشد.

  با اینکه منطقی بهتر از منطق اهل بیت(ع) در جهان وجود ندارد ولی در حال حاضر به رغم وجود حدود 20 کانال تلویزیونی در کشور، چون مباحث یکجانبه مطرح می‌شود، مخاطبان زیادی را جذب نمی‌کند؛ چراکه فحاشی، توهین و اهانت و هیاهو، هیچگاه پاسخ تفکر و استدلال نبوده و نخواهد بود.

  چه بخواهیم چه نخواهیم، در عصری که هر روز در آن دریچه جدیدی از علوم سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باز می‌شود و شاهراه‌های اطلاعاتی و ارتباطی بسیار زیاد و متنوعی خلق می‌شود، نمی‌توان مانع ایجاد کرد بلکه باید با شناخت دقیق و علمی و تشکیل کمیته‌های مختلف، موضوعات را مدیریت و به آن جهت داد.»

  اجتماعی و اقتصادی ادبیات اهل بیت تلویزیون جامعه جهان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هاشمی رفسنجانی مخاطبان zwnj
  • ناشناس
   پاسخ

   درود بر هاشمی سلام بر رسانه بدون مخاطب ضرغامی که بی رقیب بود در چرت گفتن

  • طاهرخانی
   پاسخ

   کسانی که با انگلیس دم خور شدند دیگر تلوزیون داخلی را اصلا نگاه نمی کنند ؟؟؟ مشخص و محرز است چه کسانی با این نوع گفتمان حرف می زنند ؟؟؟ کسانی که در داخل حرفشان خریدار ندارد و دائم بر پهنه BBC و یا CNN ظاهر می شوند و یا به تفسیر حرفهای ایشان می پردازند ؟؟؟ در باره این آقایان بهترین کاری که تلوزیون ایران کرده سکوت بوده ، واگرنه چه چیزی از ایشان باید پخش می شد ؟؟؟ حمایت های خاص از فرزندان خطاکار باعث شد که ایشان خود را فدایی آنها کند ؟؟؟ بعد از انتخابات 88 ایشان چه نکته بارزی که کشور را به آرامش بکشاند از خود بروز دادند که تلوزیون بتواند آن را پخش کند ؟؟؟ یار دیرین امام با دشمان امام همنوا شده بود آیا تلوزیون کم کاری کرد که مستندات همنوایی ایشان را پخش نکرد ؟؟؟

  • ناشناس
   پاسخ

   خوب شد که رفتی 10 سال....کم نبودو حالا در نطر داشته باشین تحمل ما رو.

  • امیر
   پاسخ

   نمیشه باور کرد کسیکه بهترین دوستش عبدالله بن عبدالعزیز خونخوار باشه اینجوری از آزادی بیان حرف بزنه؛اکبرجون ما خفقان دوره ریاست جمهوری خودت رو هیچوقت فراموش نخواهیم کرد

  • خودم
   پاسخ

   راست گفتی عشق خوبان اتش است خوب می سوزاند ولیکن دلکش است

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها