• لینک کوتاه
 • کد خبر: 243033

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان این‌که خلیج فارس به کشورهای همین منطقه تعلق دارد، اظهار کرد: آمریکایی‌ها چاره‌ای ندارند جز این‌که خلیج فارس را ترک کنند.

  به گزارش پارس ایسنا نوشت:فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان این‌که خلیج فارس به کشورهای همین منطقه تعلق دارد، اظهار کرد: آمریکایی‌ها چاره‌ای ندارند جز این‌که خلیج فارس را ترک کنند.

  سردار علی فدوی در حاشیه سومین سالگرد شهادت شهید تهرانی مقدم با بیان این‌که توان موشکی کشورمان موجب ایجاد اقتدار برای ایران شده است، اظهار کرد: آمریکا یک توان نظامی است و خلیج فارس نقطه اصلی دنیاست و آمریکا برای ادامه سلطه خود می‌خواهد در خلیج فارس مستقر باشد.

  وی در ادامه افزود: در حالی که منطقه خلیج فارس به کشورهای همین منطقه تعلق دارد و ایران نیز کشوری تأثیرگذار در خلیج فارس است و آمریکا چاره‌ای جز ترک منطقه را ندارد.

  فدوی همچنین درباره شهید تهرانی مقدم نیز گفت: شهید تهرانی مقدم نمونه‌ای از انسان‌هایی است که بر مبنای اعتقادات امام خمینی (ره) رشد کرد.

  امام خمینی ایران خلیج فارس رشد سپاه پاسداران فرمانده نیروی دریایی آمریکا ترک چاره zwnj
  • ناشناس
   پاسخ

   بخشي از دلايل ماندگاري ناوگان امريكا در خليج فارس ، درخواست و حمايت بي شائبه كشورهاي ترسو و بي اراده عرب حاشيه خليج فارس هست كه امريكارو بعنوان قراول امنيت خدوشون ميدونند و پول و امكانات بسيار خوبي در اختيار امريكائيها قرار ميدهند و البته امريكائي ها هم بسيار مشعوفند و راضي از اين اعراب پولدار بي خرد و تهي مغز ، و آنچه را كه در امريكا در خواب هم نمي ديدند در اين منطقه آنرا به وفور مي چشند !!!!!

  • ناشناس
   پاسخ

   كجا برن اين امريكائي هاي بيچاره ي مفلوك مرده خور و طفيلي و انگل ؟؟
   اينها پدران و اجدادشون هم براي بدست آوردن طعمه اي ، در اين منطقه سالها تله گذاشتند و نقشه ها كشيدند و ... حالا هم خودشون دست بردار از اين منطقه نيستند !
   آخه اينجا توي اين منطقه ثروت و پول و نفت و اورانيوم و منابع بكر زيرزميني و روي زميني و ذخاير بي نظير فوران ميكنه !
   كجا برن اين مگسهاي محتاج و معتاد به شيريني؟
   اينها الآن بيشترين وقت و انرژي شونو گذاشتند و دارند سرريز پولهاي عربهارو جمع ميكنند ، حالا نفت و ساير دارائيهايي كه با زور و نامشروع به چنگ مي آورند ، به كنار!
   فكر ميكنيد اينها را به اين سادگي ميشود از اين بهشت خاور ميانه بيرون راند ؟؟

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها