• لینک کوتاه
 • کد خبر: 241661

  منابع عراقی از جدیدترین اقدام ضد دینی و اخلاقی گروهک داعش در مجبور کردن زنان متاهل موصلی به طلاق از همسرانشان برای تصاحب آنها از سوی سرکرده های داعش پرده برداشتند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر به نقل از پایگاه المسله: یک منبع امنیتی عراقی اعلام کرد: گروهک داعش زنان موصل و برخی دیگر از شهرهای تحت اشغال خود را مجبور به ازدواج با سرکرده های این گروهک می کند.

   
  این منبع افزود: تروریستها داعش زنان متاهل را مجبور به طلاق از همسرانشان برای به عقد درآوردن آنها با سرکرده های داعش در اقدامی مغایر با شریعت دین مبین اسلام که داعشی ها مدعی آن هستند، می کنند.
   
  به گفته این منبع امنیتی بیشتر درخواستهایی که در این زمینه به نیروهای امنیتی می رسد این است که زنان موصل و برخی دیگر از شهرهای عراقی از این اقدامات ضد دینی و ضد اخلاقی  داعش رهایی پیدا کنند.
   
  این منبع بیان کرد: داعشی ها زنان را می ربایند تا همسران آنها را در برابر عمل انجام شده قرار دهند.سرکرده های اصلی داعش بیشترین تمایل را به زنان زیبا نشان می دهند و آنها را در صورتی که متاهل باشند مجبور به طلاق می کنند.گواه این موضوع یکی از زنان موصل که از زیبایی،پایگاه اجتماعی، فرهنگی و مادی خوبی برخوردار بود و وادار کردن همسر این زن به طلاق آن است.این زن مانند بسیاری دیگر از زنان موصل نتوانسته بود بگریزد زیرا داعش فرزند کوچکش را گروگان گرفته و تهدید کرده بود در صورت فرار، فرزندش را خواهد کشت.
   
  این منبع تاکید کرد: بسیاری از زنان داعش از این ازدواج ها گریخته اند و برخی نیز پس از رد و بدل شدن میان سرکردگان داعش خودکشی کرده اند.

  ازدواج خودکشی دین مبین اسلام زنان زیبایی طلاق نیروهای امنیتی داعش متاهل موصلی
  • احمد دیاری
   پاسخ

   لعنت خدا بر داعشی های ضد دین و بشریت که اینگونه اسلام را نزد صهیونیستها و دشمنان اسلام بد جلوه میدهند

  • ناشناس
   پاسخ

   داعشی ها :جان ومال مردم بصره راکه تو دست دارید ، باطلاق و ازدواج خودتان را مسخره کردید یا توی قضایا موندید

  • ناشناس
   پاسخ

   خدا لعنتشان كند

  • علی
   پاسخ

   ای خداصبرت چقدراست

  • منتظر
   پاسخ

   خدايا ! شر اين كفار مسلمان نما را به خودشان برگردان و بشريت را از دستشان نجات بده !

  • خضری
   پاسخ

   پروردگاراعذاب الهی برسر کفار داعش وهر که به دین اسلام لطمه وارد می کند بفرس وپرچم اسلام را سربلند کن

  • ناشناس
   پاسخ

   اتفاقا" صهیونیست ها و دشمنان اسلام، اگر اسلام واقعی رو نمی شناختند، داعش را به وجود نمی آوردند !
   داعش برای اینکه من که آشنایی با اسلام ندارم ، توسط استعمار پرورش داده میشه تا ذهن من نسبت به "اسلام" خراب بشه تا دیگه اصلا" سراغ مکتب اسلام نرم !

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها