• لینک کوتاه
 • کد خبر: 241645

  پايگاه خبري تحليلي «پارس»- تمام تک تیراندازان تروریست در استان دیاله توسط ارتش عراق به هلاكت رسيدند.

  به گزارش پايگاه خبري تحليلي «پارس»، ارتش عراق در استان صلاح الدین امنیت جاده های استراتژیک بیجی در شمال تکریت را تامین و راه های ارتباطی تروریست ها در شرقاط و موصل را قطع کرده است.  

  ارتش همچنین 10 دستگاه خودروی حامل تروریست ها را در سنجار منهدم کرد. ارتش عراق ضمن پیشروی در جرف الصخر، امنیت را در مرکز و اطراف این شهر ایجاد کرده است و به سمت مناطق الفارسیه در حال پیشروی است.

  درگیری هایی نیز میان ارتش و تروریست های فراری که از مناطق ساحلی رود فرات به سوی عامریه در فلوجه در حال فرار بودند، رخ داد که در این درگیری شماری از تروریست ها به هلاکت رسیده و شماری دیگر اسیر شدند.

  تامین امنیت این مناطق خطر را تا حد زیادی از بغداد دور و امنیت مناطق شمال کربلای معلی را تامین کرده است.

  عشیره البونمر نیز که 150 عضوش توسط داعش اعدام شدند، حملاتی انتقام جویانه علیه این گروه تروریستی در استان الانبار انجام داده اند. 

  تامین امنیت جاده عراق فیلم استان ارتش هلاکت دیاله داعش تیراندازان
  • ناشناس
   پاسخ

   خدارا شكر

  • مصطفی
   پاسخ

   خدارا شکر که این وحشی های رذل و از خدا بی خبر به درک اسفل السافلین واصل شدند.

   خداوند نگهدار سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی راکه به حق خواب خوش را از چشم داعش ربوده را حفظ کند.
   به امید ظهور صاحب اصلی زمان که شر این حیوانات و حامیانشان مثل قطر و عربستان را از زمین کم کند و عدل را برقرار کند.
   ((الهم عجل لولیک الفرج)) امین

  • ع
   پاسخ

   سردار عزیز از نیروهای زبده جهت آموزش نیروی مردمی استفاده کنید و ملت عرا ق را از مرد و زن مسلح کنند و این مزدوران بی دین و انسان نما ها ی کثیف را به درک واصل کنید .درود بر سردار قاسم سلیمانی این یاد گار جبهه های جنگ .

  • ناشناس
   پاسخ

   امیر المومنین علی (ع) پشت پناه همه مسلمان در جنگ با داعش باشه ان شاالله

  • احمد
   پاسخ

   سردار داعشی ها را تار و مار کن

  • سالار امیری
   پاسخ

   درود بر سردار سلیمانی

  • نمپور
   پاسخ

   انقلاب ما به کوری چشم دشمنان جهانی شده حالا باید جهان اسلام منتظر همان اسلام ناب محمدی باشه که خمینی فقید ازش صحبت میکرد.
   آل سفیان و آل امیه که لعنت خدا بر این قوم به زور شمشیر حضرت محمد (ص)در دقیقه 100مسلمان شدن ولی ندانم کاری دنیا طلبان و خوارج زمانشان باعث شد که حق علی و خاندان علی داده نشه.
   واگه این تروریستهای داعشی و یا تند روهای سنی در زمان حال دم از اسلام می زنند برن خدا رو شکر کنن که علی (ع) به دستور پیامبر اکرم سکوت کرد که حالا 6متر ریش میزارن و میگن اسلام
   خدا لعنتشان کند.و کور خوندن که شیعیان علی دیگه سکوت نمی کنن تا دوباره آهای خاینین به اسلام الان 1400پیش نیست.
   ولی ای عربای خائن به اسلام حالا با چشم باز ببینید که ایران اسلامی کجای جهان قرار داره هزاران سردار سلیمانی تو ایران است....بمب هسته ایی ما ایرانیان امثال سردار قاسم سلیمانهاست......مرحبا مرد ....شیری که از سینه مادر خوردی حلالت باشه.

  • ناشناس
   پاسخ

   سردار دمت گرم خدا حفظت کنه

  • پژمان
   پاسخ

   خدا قوت سردار

  • ناشناس
   پاسخ

   جناب سردارسلیمانی دوست داریم.

  • بهزاد نیایش
   پاسخ

   این داعشیها نام انسان وماهیت انسانیت رازیرسعال بردن نباید با آنهامثل انسان برخورد کرد دست زدن به جنازه آنها نجس است بایدآنها راسوزاندوخاکسترشان را به فاضلابها ریخت نبایدزنده آنهاراگرفت قابل توجه سرداربزرگ سلیمانی باید باآنها کاری کرد که به دل بقیه آنه وحشتی بیفتد که دیگه وقتی صلاح میبینن انگار مرگ میبینن این نثل نتفه شیتانه وباید سوخته تود بلکه پاک شوند و شهدای پیکارباآنها دربهشت با امام حسین(ع)همنشین هستندیادشان گرامی وخوشا به سعادتشان کاش امثال من ازمعلولیت خود خجالت نمیکشیدیم و در زندگی آرزویی غیرازروبرویی با این شیاتین را ندارم وای برکسی که ظلم را دید و نشست و ترسید از سعادت شهادت در راه حفظ حریم حرمهای مقدسی که هرسال به عشق آنه دو ماه عزاداری میکنن.یاعلی

  • حسن انصاری
   پاسخ

   سرداررشید اسلام حاج قاسم سلیمانی خاک پاتم به فاطمه ی زهرا خیلی دوست داریم تورو خدا با این داعشی ها یکاری کن که وقتی میبینیم یه کم از اون عقده هایی که تو دلمون مونده به خاطر جنایات کثیفشون خالی بشه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها