پايگاه خبري تحليلي «پارس»- پسر معاون رئیس جمهوری آمریکا به علت مصرف ماده مخدر کوکائین از نیروی دریایی ارتش آمریکا اخراج شد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي «پارس»، " هانتر " نتایج آزمایش داروهای مخدری که پسر جو بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا مصرف می کرد ، نشان داد که وی کوکائین مصرف می کند و به همین دلیل از نیروی ذخیره دریایی ارتش آمریکا اخراج شد.

منابع یاد شده افزودند آزمایش تست مواد مخدر بر روی پسر بایدن در ژوئن 2013 انجام شد و نتیجه مثبت این آزمایش به اخراج وی ازنیروی دریایی منجر شد.

" ريان بيرى " سخنگوی نیروی دریایی ارتش آمریکا گفت پسر بایدن در فوریه 2014 از خدمت در نیروی ذخیره دریایی محروم شد؛ اما قوانین مربوط به رعایت حریم خصوصی افراد وی را کشف جزئیات بیشتر درباره این مساله بازمی دارد.

بیری افزود هانتر بایدن در سال 2012 به خدمت مستقیم در نیروی ذخیره دریایی درآمد  و در ماه می 2012 به یگان امور عمومی در نورفولک در ایالت ویرجینیا ملحق شد.

بايدن (44 ساله) درباره این مساله ابراز تاسف کرده و در بیانیه ای که وکیلش صادر کرده ، گفته است که تمام افتخار زندگی ام دراین بود که به نیروی دریایی خدمت کنم و اکنون به شدت ابراز تاسف و ناراحتی می کنم از اینکه کارهای من باعث شد که از لحاظ اداری از کار برکنار شوم و من به تصمیم نیروی دریایی احترام می گذارم.

دفتر معاون رئیس جمهوری آمریکا همه سوالات را به وکیل هانتر بایدن ارجاع داد.