• لینک کوتاه
 • کد خبر: 229297

  وزیر صنعت، معدن و تجارت هفته آینده برای پاسخ به سؤالات ۵ نفر از وکلای ملت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاضر می‌شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، وزیر صنعت، معدن و تجارت هفته آینده برای پاسخ به سؤالات ۵ نفر از وکلای ملت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاضر می‌شود.


  اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات وضعیت صنعت خودروی کشور را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

  روز یکشنبه قائم‌مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره عملکرد و برنامه‌های شبکه ملی اطلاعات کشور به کمیسیون صنایع و معادن مجلس گزارش می‌دهد.

  روز دو‌شنبه نیز اعضای این کمیسیون از واحدهای صنعتی شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس بازدید و سپس در همایش اقتصاد مقاومتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس شرکت می‌کنند.

  روز سه‌شنبه محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور پاسخگویی به سؤالات مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود، امیر خجسته نماینده همدان و فامنین، حسن کامران نماینده اصفهان، موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد و سیدرمضان شجاعی‌کیاسری نماینده ساری در کمیسیون مذکور حضور می‌یابند.

  بررسی ضرورت انجام تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات ایران در دستور کار هفته بعد کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار دارد.

  اصفهان اقتصاد مقاومتی ایران سرمایه شورای اسلامی صنایع و معادن مجلس صنعت صنعت معدن و تجارت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وزیر صنعت معدن و تجارت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها