• لینک کوتاه
 • کد خبر: 229240

  مسول اطلاع رسانی حزب دمکرات کردستان عراق اعلام کرد سرکرده داعش از ترس حملات جنگنده های آمریکا، به سوریه گریخته است.

  مسول اطلاع رسانی حزب دمکرات کردستان عراق اعلام کرد سرکرده داعش از ترس حملات جنگنده های آمریکا، به سوریه گریخته است.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ پایگاه اینترنتی روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن در گزارشی نوشت یک مقام کردی دیروز به این روزنامه گفت ابوبکر بغدادی از ترس حملات جنگنده های آمریکا به مواضع این سازمان ، به سوریه گریخته است.

  "سعید مموزینی" مسئول اطلاع رسانی حزب دمکرات کردستان در نینوا گفت ابوبکر بغدادی چند روز قبل موصل را ترک کرد و به سوریه رفت. وی افزود منابع اطلاعاتی ما خبر دادند ابوبکر بغدادی با همراهی سی دستگاه خودروی نظامی به سوریه گریخت زیرا می ترسید هواپیماهای آمریکا وی را هدف قرار دهند بویژه اینکه این گروه شمار زیادی از فرماندهانش را در درگیری با نیروهای پیشمرگه از دست داده است.

  مموزینی همچنین گفت داعش دیروز به نیروهای ‌کُرد در نزدیکی روستای عمر غالب در نزدیکی منطقه زمار حمله کرد اما این نیروها با آن مقابله و دو خودروی این گروه را منهدم کردند و پنج نفر را به هلاکت رساندند.

  سوریه کردستان عراق لندن آمریکا حملات ترس جنگنده گریخت داعش سردسته
  • باقری
   پاسخ

   واقعا ادم به زمین وزمان شک میکنه . این اقا که اطلاع موثق داشته ودیده که سرکرده داعش از عراق به سوریه اونم از جاده و باسی دستگاه خودرو فرار کرده چرا به مقامات امنیتی عراق اطلاع نداده تا با هماهنگی ستون خودروهای او را بمباران کنند . یا چرا نیروی هوایی عراق یا امریکا ویا سوریه چند دیده بان یا اطلاعاتی نمیزارن تا هرگونه تحرک در جاده را بمباران کنند و میرن شهرها را بمباران میکنند

  • reza-srm
   پاسخ

   داعش را آمریکا (هیلاری کلین تون )و بنیامین ناتان یاهو و آل سعود به و رجب طیب اردوغان بوجود آورده اند چگونه واقعا ً به فکر نابودی آن باشند زیرا در سه جنگ اسرائیل از ایران سوریه و لبنان به طور غیرمستقیم شکست خورده و کابینه او و حزب او ملت او بی آبرو و بی عزت شده اند و تا از ادامه کمک و یا از جنگ واقعی و همه گیر از سوی ایران سوریه و حزب الله علیه اسرئیل رهائی پیدا کنند داعش را بر سر راه ایران و حزب الله بوجود آوردند

  • رضا 48
   پاسخ

   چیزی نیست، رفته از مامانش اجازه بگیره!

  • امیر
   پاسخ

   من هم صدبار به این حضرات گفتم وقتی اخباری ندرید ین چیزها را به خورد مردم ندهید در واقع اینها به شعور مردم توهین میکنند.

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها