• لینک کوتاه
 • کد خبر: 228133

  در حالی از آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام ۴۷ روز می‌گذرد که در این مدت اعضای مجمع برای تصمیم‌گیری درباره سیاست‌های کلان نظام گرد هم نیامدند.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، 47 روز از آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکنون می‌گذرد و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام اکنون 47 روز است که برای بررسی مسائل کلان نظام و تصمیم‌گیری درباره مصوباتی که بین قوه مقننه و شورای نگهبان رد و بدل شده گرد هم نیامد‌ه‌اند.

  در آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت که به ریاست آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی در غیاب لاریجانی‌ها و روحانی برگزار شد، عسکری آزاد جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور گزارشی از نظام اداری کشور ارائه و گزارش نظام اداری در تطبیق با سیاست‌های کلی نظام و سیاست برنامه چهارم و پنجم توسعه کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  البته در این بین، جلسه کمیسیون نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نیز به ریاست رئیس مجمع برگزار شد اما اعضای مجمع، جلسه‌ای برگزار نکردند.

  محمد هاشمی رفسنجانی رئیس دفتر اکبر هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی تسنیم در پاسخ به این سؤال که چرا جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در 47 روز گذشته برگزار نشده است گفته که علت این تاخیر، مصادف شدن با ماه مبارک رمضان و همچنین تعطیلات تابستانی بوده است.

  به گفته محمد هاشمی قرار است فردا شنبه 18 مرداد و بعد از 48 روز، مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل جلسه دهد که برگزاری این جلسه این مجمع که تصمیمات و مصوباتش در سطوح عالی اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در سیاست‌ کلی نظام موثر است بعد 48 روز می‌تواند قابل تامل باشد.

  اکبر هاشمی رفسنجانی تعطیلات سرمایه سیاسی و اجتماعی شورای نگهبان مجمع تشخیص مصلحت مجمع تشخیص مصلحت نظام محمد هاشمی جلسه zwnj
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها