• لینک کوتاه
 • کد خبر: 123060

  مشاور رییس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم قم در مجلس در بازدید خود از ستاد تسهیلات زائرین نوروزی پیام تبریک لاریجانی را به فعالان و مسوولان این ستاد ابلاغ کرد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، روز دوشنبه ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم، حجت الاسلام علی اکبر فصیحی در دیدار از ستاد تسهیلات زائرین نورزوی قم گفت: کار تمام دستگاه های اجرایی نسبت به سال گذشته بهتر شده و این در حالی است که دکتر لاریجانی پیگیر مسائل و مشکلات شهری مردم است.

  وی افزود: تمام دستگاه ها به رغم امکانات کمی که در اختیار دارند تلاش می کنند هر چه بهتر به مسافران و زائران کریمه اهل بیت (س) خدمت کنند.

  فصیحی گفت: وقتی هر کس حضرت معصومه (س) را در قم زیارت کند بهشت سزاوار او خواهد بد، تمام کسانی که در امر خدمت رسانی به زائرین کریمه اهل بیت (س) تلاش می کنند نیز سزاوار بهشت هستند.

  وی گفت: خدمت کردن به زائران و مجاوران کریمه اهل بیت (س) دارای ارزش و اعتبار بالایی است که مسوولان قمی باید قدر این نعمت بزرگی را که خداوند در اختیارشان گذاشته بدانند.

  فصیحی گفت: تامین امنیت و آرامش مسافران و زائرین کریمه اهل بیت (س) سبب خوشحالی و رضایتمندی آنان است.

  وی بیان کرد: تامین محل اسکان مسافران باید در اولویت مسوولان قرار بگیرد که با توجه به تلاش مسوولان در این زمینه این امر سبب اقامت بیشتر مسافران و زائرین در قم می شود.

  استان قم امنیت و آرامش اهل بیت حضرت معصومه خدمت رسانی دستگاه های اجرایی قم مجلس شورای اسلامی مسافران نماینده مردم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها