به گزارش پارس به نقل از مهر، فاطمه رهبر  با اشاره به رایزنی های روسای فراکسیون رهروان و فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در جلسات مجلس گفت: وحدت گروههای اصولگرایی یکی از اهداف مهم اصولگرایان است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به خاطر شرایط خاص کشور بخصوص در شرایط فعلی که به خاطر عدم وحدت اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهور، اصلاح طلبان روی کار آمدند بیش از پیش به وحدت اصولگرایان نیازمندیم.

عضو فراکسیون رهروان مجلس ادامه داد: دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در پیش است و امیدواریم اصولگرایان در این دو انتخابات به وحدت دست یابند زیرا اهداف اصلی دو گروه اصولگرا در مجلس یکی است و فقط سر برخی مسائل   اختلاف سلیقه وجود دارد.

وی با بیان اینکه با تندروی های برخی اقلیت در فراکسیون اصولگرایان موافق نیستم گفت: ما همه اصولگرا هستیم و اگر قرار باشد کاری در مجلس انجام شود با هماهنگی دو فراکسیون اصولگرای مجلس بهتر پیش می رود.

رهبر تاکید کرد: در صورتی که دو طیف اصولگرایان مجلس در برخی مسائل سیاسی اختلاف سلیقه داشته باشند نباید این اختلاف سلایق در موضوعات تخصصی دخیل شود.

چندی پیش برخی نمایندگان از دیدارهای کاظم جلالی رئیس فراکسیون رهروان ولایت و غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی برای وحدت این دو فراکسیون خبر داده بودند.