به گزارش پارس نیوز، 

پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی بازی در فیلم سینمایی «محمدحسین لطیفی» قبول کرده‌ام، هنوز فیلمبرداری این اثر شروع نشده اما به زودی آغاز خواهد شد، این فیلم مراحل میانی ضبط را پشت سر گذاشته است.

وی در همین راستا ادامه داد: نمی دانم فیلم لطیفی به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر می‌رسد یا نه اما با توجه به زمان باقی مانده برای رسیدن آثار سینمایی به فجر حضور این فیلم در جشنواره را بعید می دانم.

بازیگر فیلم سینمایی «لاتاری» با اشاره به حضور خود در فیلم سینمایی «اژدر» اضافه کرد: در فیلم سینمایی اژدر به کارگردانی رضا سبحانی به ایفای نقش پرداختم اما به دلیل اینکه هیچ ارتباطی با این گروه ندارم از زمان اکران این اثر کاملاً بی خبرم.

وی با اشاره به علاقه خود به حضور در آثار جدی تاکید کرد: من به شدت دوست دارم سینمای جدی را تجربه کنم، اما همه این‌ها به فیلمنامه، کارگردانی و نقشی که به من پیشنهاد می‌شود بستگی دارد، من بازیگری را از نقش های جدی در تئاتر شروع کردم و بعد از ان به سینمای کمدی اضافه شدم، در حال حاضر هم اگر نقشی جدی و خوب پیشنهاد شود از آن استقبال خواهم کرد. من به شخصه آثار جدی خوبی بازی کرده ام اما نمی دانم تا کی قرار است برای آثار کمدی انتخاب شوم.

بازیگر سریال معمای شاه با اشاره به علاقه خود به کمدی‌های استاندارد در سینما افزود: من علاقمند به سینمای کمدی هستم که هم وجه کمیک آن رعایت شود و هم اینکه حرفی برای گفتن داشته باشد، اما واقعیت برای بازیگران همیشه شرایط برای انتخاب محدود چندان مطلوب نیست.

وی در همین رابطه اذعان کرد: من به عنوان یک بازیگر اگر پشت سر هم کار رد کرده و در خانه بنشینم، کم کم تمامی پیشنهادات از بین رفته و می گویند که سلیمانی دیگر نمی خواهد کار کند، به همین خاطر سخت است که در سینمای امروز خیلی هم با وسواس عمل کنیم.

بازیگر سریال آشوب مشکل معیشتی را یکی از دلایل پذیرش نقش از سوی برخی بازیگران دانست اضافه کرد: بالاخره هر آدمی دخل و خرج دارد، یک بازیگر هم هزینه هایی دارد که باید مثل سایر مردم از محلی تامین شود، من خودم هم می دانم شاید گاهی در آثار شاخصی بازی نکرده ام اما بالاخره باید خرج زن و بچه ام را بدهم.

سلیمانی با اشاره به سینمای گیشه زده امروز خاطرنشان کرد: شاید دوست داشته باشم که من عنصر انتخاب کننده در سینما باشم اما اگر بخواهم این انتخاب را سخت گیرانه اعمال کنم خیلی آرام آرام از چرخه حذف می شوم، در سینمای امروز که همه چیز گیشه شده وسواس به خرج دادن سخت شده است.