به گزارش پارس نیوز، 

این فیلم که دومین ساخته ملایی پس از فیلم «کوپال» به حساب می‌آید روزهای پایانی پیش تولید خود را پشت سر می‌گذارد و تاکنون ویشکا آسایش نخستین بازیگری است که حضورش در این فیلم قطعی شده است. «گورکن» اولین فیلمی است که آسایش در سال ۹۸ جلوی دوربینش می‌رود.

«کوپال» اولین ساخته‌یکاظم ملایی است که بهار سال گذشته در گروه هنر و تجربه اکران شد و تاکنون در بخش مسابقه بیش از ۷۰ جشنواره خارجی به نمایش درآمده و در فستیوال‌هایی چون «ششمین جشنواره‌ براشوف کانادا»، «سی‌وچهارمین جشنواره‌ بوگوتای کلمبیا»، «بیست‌وششمین جشنواره‌ برکلی آمریکا»، «دوازدهمین جشنواره‌ همیلتون کانادا»، «هفتمین جشنواره‌ ویاوگای آمریکا»، «سیزدهمین جشنواره‌ هانتینگتون بیچ آمریکا»، «پنجمین جشنواره‌ هنرهای زیبای آمریکا» و ... جایزه‌ بهترین فیلم را دریافت داشته است.

همچنین سینا سعیدیان تهیه‌کننده «گورکن» نیز پیش از این در فیلم‌های «شَنِل» و «بنفشه آفریقایی» به عنوان مجری طرح حضور داشته و تهیه‌کننده «اینجا کسی نمی‌میرد» بوده است.

این فیلم چند بازیگر مطرح دیگر دارد که طی روزهای آینده معرفی می‌شوند. پیش بینی می‌شود نخستین نمایش فیلم در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر باشد.