به گزارش پارس نیوز، 

مجموعه برنامه «عشق سفر» با موضوع گردشگری آسان روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

برنامه «عشق سفر» به معرفی مناطق گردشگری مانند غار‌ها، کویر‌ها، آبشار‌ها و اقامتگاه‌های بومگردی و همچنین لباس‌های محلی و سنتی، انواع غذا‌ها و خوراکی‌های محلی مناطق مختلف می‌پردازد.

در هر قسمت از این برنامه یک بازیگر یا زوجی ایرانگرد به همراه کاربلدان محلی، سفر به یک شهر و یا روستایی از سرزمین پهناور کشورمان را آغاز می‌کنند و یک سفر هیجانی از قبیل پرواز، غواصی، ماهیگیری، شتر و اسب سواری، ماهیگیری، پخت غذا و نان محلی، قنات نوردی، سافاری و... حس متفاوت و جذاب یک گردشگری ماجراجویانه را به نمایش می‌گذارند.

قرار است برنامه «عشق سفر» امروز ساعت۱۶با حضور امیرحسین صدیق و علیرضا عالم نژاد به معرفی پایتخت بپردازند.

در سری برنامه‌های «عشق سفر» به تهیه کنندگی سیده معصومه پورحسینی بازیگرانی مانند ارژنگ امیر فضلی، محمد نادری، امیر حسین صدیق، مهران رجبی، سپند امیر سلیمانی، مهدی امینی خواه و رامین ناصر نصیر حضور دارند.

گفتنی است عوامل این برنامه عبارتند از تهیه کننده سیده معصومه پورحسینی، جانشین تهیه: سید رضا پور حسینی، دستیار تهیه: شیرین شادی، نویسنده: محسن آخوندی، تدوین: علی صد خسروی، کارگردانان: محمد علی درخشانی، علی رضا دهقان و هادی زارعی، تصویربرداران: جواد دهقان، محمد مجلل، محمد محمدی و جلال رحیمی، صدابرداران: مهرداد دادگری و حمید زیبا کلام.