افشین نیکوبخت مدیر برنامه‌های داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیو، پیرامون آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند پیشکسوت پس از مرخص شدن از بیمارستان گفت: بیماری داریوش اسدزاده ناشی از کهولت سن است اما در حال حاضر مشکلات جسمی وی برطرف شده و حال بهتری دارد.

وی درباره اینکه آیا اسدزاده در منزل مراحل درمان را سپری می‌کند یا خیر بیان کرد: داریوش اسدزاده این روزها در منزل در حال گذراندن دوران نقاهت خود است و تنها مشکل این روزهای وی ضعف جسمانی ناشی از کهولت سن است که وی را ناراحت می‌کند اما به گفته پزشکان و شیوه درمانی که در نظر گرفته شده بزودی این ضعف جسمانی برطرف خواهد شد.

نیکوبخت درهمین راستا ادامه داد: به لطف خدا این هنرمند پیشکسوت توانایی راه رفتن را دارد اما کمتر از قبل فعالیت می‌کند. با این همه پی‌گیری و مراقبت‌های لازم در منزل برای وی ادامه پیدا خواهد کرد و دکتر معالج این هنرمند برای بررسی وضعیت وی هر چند روز یک بار به منزل مراجعه می‌کند اما فعلا نیازی به حضور دوباره وی در بیمارستان از سوی پزشکان اعلام نشده است.

مدیر برنامه‌های درباره ادامه فعالیت‌های هنری اسدزاده در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: به تازگی یک کار مستند به داریوش اسدزاده پیشنهاد شده که وی برای حضور در این مستند موافقت کرده و صحبت‌های اولیه بین اسدزاده و کارگردان این مستند انجام شده اما هنوز قرارداد نهایی بسته نشده است.