به گزارش پارس نیوز، 

کیسی افلک که برادر بن افلک بازیگر سابق نقش بتمن است، در جدیدترین مصاحبه اش از اولین تجربه هنرپیشگی خود گفت.

افلک در فیلم‌های بسیاری از جمله «پارا نورمن» و «میان ستاره‌ای» به ایفای نقش پرداخته و در سال ۲۰۱۶ نیز به خاطر ایفای نقش لی چاندلر در فیلم «منچستر کنار دریا» جوایز معتبری مثل گلدن گلوب، بفتا، جوایز انجمن بازیگران و حتی جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرده است. به همین خاطر می توان گفت او یکی از مهمترین بازیگران حال حاضر هالیوود محسوب می‌شود.

افلک این روزها برای اکران فیلم جدید خود به نام «نور زندگی من» در جشنواره بین المللی فیلم کارلووی حضور دارد و این مصاحبه را در کشور چک انجام داده است. این بازیگر ۴۳ در مصاحبه اخیر خود از خاطرات دوران کودکی و بازیگری اش در زمان مهد کودک گفت. او آن زمان، در نمایشی در نقش یک شیر ظاهر شد.

او در ادامه گفت: خاطرم نیست که دقیقاً در آنجا چه می‌کردم؛ اما یادم هست نقش یک شیر را به من داده بودند و بر روی صحنه رفتم و بدون لباس و گریم نقش شیر را بازی کردم. وقتی نمایش به پایان رسید، عده ای سمت من آمدند و گفتند چه غرش‌های خوبی انجام می‌دادی! این تجربه‌ای بود که هیچ گاه فراموش نخواهم کرد.

گفتنی است؛ این نمایش در مقابل رزا پارکس فعال حقوق مدنی اجرا شده بود. او در سال ۱۹۵۵ به دلیل سیاه پوست بودن با مشکلاتی مواجه می‌شود و اجازه استفاده از اتوبوس‌های سفیدپوست‌ را ندارند. او پس از این ماجرا به دنبال احقاق حق سیاه‌پوستان آمریکا می‌رود و اکنون به عنوان «مادر جنبش آزادی» شناخته می‌شود.