به گزارش پارس نیوز، 

این روزها شاهد موضع‌گیری‌های بسیاری علیه سلبریتی‌ها هستیم و در واقع حساسیت‌ها نسبت به رفتار و عملکرد آن‌ها در جامعه به شدت افزایش پیدا کرده است و دیگر همچون گذشته هر سخن یا رفتارشان به راحتی تاب آورده نمی‌شود.

پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه این اتفاق ناشی از ایجاد فضای دو قطبی در جامعه است، به خبرآنلاین گفت: «من معتقدم که دو قطبی‌سازی در جامعه در حال رخ دادن است که به این مسئله هم دامن می‌زند، مانند ستاره‌های سینما و مردمی که نان ندارند، بحث سیاسیون، پزشکان و... در این میان نیست اما من کلا این نوع برخوردها را نمی‌پسندم، کسانی هستند که خود را سلبریتی می‌نامند و من خود به شخصه دیدم خیلی دوست دارند متمایز باشند، همه ما مردم عادی هستیم و در نهایت همه در انسان بودن باهم مشترک هستیم، من اگر در خیابان بروم و پیرمرد و پیرزنی را ببینم هیچ برتری به آن‌ها ندارم.»

او افزود: «دوستان سلبریتی را دیدم و خیلی هم برایم آزاردهنده بود که این حس تمایز و برتری در خودشان هم هست و این حس جامعه را از بین می‌برد، حال به عنوان مثال حمید فرخ‌نژاد صادقانه و از ته دلش گفته است «زن و بچه من آن طرف هستند و برای تامین رفاهشان دچار مشکل شدم» اما مردمی که گرفتار معیشت‌شان هستند برایشان سخنان او سخت است. ما باید بدانیم هر جامعه‌ای طبقات مختلفی دارد. در ایران شکاف طبقاتی بیداد می‌کند، فاصله غنی و فقیر به علت سیاست‌های اعمال شده به شدت زیاد شده است و مسئولان ما مقصر هستند و این مسئله‌ای است که باید به آن توجه شود.»