به گزارش پارس نیوز، شب گذشته هشتمین قسمت از سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان روی آنتن شبکه یک سیما رفت. این سریال که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک سیما رفته بود شب گذشته هشتمین قسمت خود را با حضور بازیگری جدید روی آنتن برد.پوریا پورسرخ در سریال از یادها رفته

 

پوریا پورسرخ به عنوان بازیگر جدید با چهره ای جدید بازی خود را در سریال از یادها رفته از شب گذشته آغاز کرد.

گریم متفاوت پوریا پورسرخ در سریال از یادها رفته

سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان در شبهای ماه مبارک رمضان ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش میشود و تابحال توانسته با وجود انتقادها نظرات مثبت زیادی را به خود جلب کند.

پوریا-پورسرخ (1)

 

حضور پوریا پورسرخ در سریال از یادها رفته

شب گذشته در سکانس پایانی این سریال بازی پوریا پورسرخ آغاز شد و به نظر میرسد این بازیگر جوان با چهره ای کاملا متفاوت جلوی دوربین این سریال رفته است.

پوریا-پورسرخ (2)

گریم پوریا پورسرخ در سریال از یادها رفته

هلیا امامی بازیگر نقش اصلی سریال از یادها رفته و شخصیت مهربانو را برعهده دارد و حسین یاری و رضا یزدانی دو رقیب عشقی این سریال و شخصیت مقابل مهربانو هستند.

پوریا-پورسرخ (3)

آغاز بازی پوریا پورسرخ در سریال از یادها رفته

بازیگرانی چون حسین یاری،هلیا امامی،میترا حجار، پوریا پورسرخ ، بیتا فرهی ، کامران تفتی ،لیلا بلوکات، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، رضا یزدانی، رسول نجفیان،علیرام نورایی،حبیب دهقان نسب،مهرداد ضیایی و .... در سریال از یادها رفته به ایفای نقش می پردازند.

هلیا-امامی

بازی هلیا امامی در سریال از یادها رفته

از یادها رفته ملودرامی تاریخی است که در 50 قسمت برای پخش از شبکه پنج سیما ساخته شد و داستان آن روایتگر زندگی دختری جوانی در سال 1319 است.

پوریا-پورسرخ-و-کامران-تفتی

پوریا پورسرخ و کامران تفتی در سریال از یادها رفته