به گزارش پارس نیوز، پیام صابری بازیگر، کارگردان و چهره‌پرداز سینما و تلویزیون و همسر زیبا بروفه کار چهره‌پردازی را با دستیاری در فیلم امام علی (ع) و همکاری با داوود میرباقری آغاز کرد.

او با بازی در کار تلویزیونی علی شوقیان در سال ۱۳۷۳ با عنوان خانه شلوغ، بازیگری را به صورت جدی آغاز کرد و بعد از آن در فیلم شب روباه به کارگردانی همایون اسعدیان ظاهر شد. صابری در سریال ریحانه به کارگردانی سیروس مقدم هم بازی کرد. آخرین کار او کارگردانی سریال «کوله پشتی» برای شبکه زاگرس بود که متأسفانه اجل مهلتش نداد و ناتمام ماند.

9892006_602

سریال «کوله پشتی» به کارگردانی پیام صابری و تهیه‌کنندگی نعمت چگینی در چند لوکیشن در مناطق مختلف شهر کرمانشاه تهران از جمله منطقه تاریخی و گردشگری طاق بستان، بیستون و بازار سنتی، کارگاه نان برنجی، خیابان بهار و دهکده المپیک در تهران تصویربرداری شده است.

نعمت چگینی تهیه کننده این سریال، در گفتگو با خبرنگاران، درباره آخرین خبرها از ساخت این مجموعه گفت: یک روز از تصویربرداری سریال باقی مانده بود که این اتفاق تلخ برای آقای صابری رخ داد. تصویربرداری در  سال گذشته به پایان رسید و تدوین آن انجام شده است.

وی افزود: این سریال محصول امور استان‌هاست و قرار بود در شبکه شما پخش شود؛ اما هنوز زمان دقیق نمایش به ما اعلام نشده است.

گفتنی است محمد حاتمی، آشا محرابی، سوسن پرور، فروغ قجابگلو، سجاد قرگوزلو، سیروس میمنت، زهرا فراهانی، حافظ نبی زاده و ... بازیگران سریال «کوله پشتی» هستند.

9892012_919

دیگر عوامل این سریال عبارتند از:

تصویربردار: علی رنجبر، طراح صحنه و لباس: فرهاد عزیزی فرد، طراح گریم: مانی اسکندری، صدابردار: هادی افشار، دستیار اول کارگردان: شیرین خشایی، برنامه ریز: هوشنگ قنواتی زاده، منشی صحنه: فریده رزمی، عکاسی: تارا قنواتی زاده، مدیر تولید: سید رضا حججی، مدیر تدارکات: نادر اژدری، تدوین و صدا گذاری: علیرضا کمال پور، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: احسان فانیان.