به گزارش پارس نیوز، مجوز اکران فیلم سینمایی ایده اصلی به کارگردانی و تهیه کنندگی آزیتا موگویی صادر شد و به زودی این فیلم در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند.اکران ایده اصلی

 

ایده اصلی با حضور چهره هایی چون بهرام رادان ،مهرداد صدیقیان و پژمان جمشیدی جلوی دوربین رفت و باید منتظر ماند و دید میتوان در اکران نظر مخاطبان سینما را جلب کند.

صدور مجوز اکران فیلم ایده اصلی

آزیتا موگویی کارگردان فیلم ایده اصلی با انتشار پستی خبر از دریافت مجوز اکران برای فیلمش داد.

مریلا-زارعی-و-پژمان-جمشیدی

مریلا زارعی و پژمان جمشیدی در فیلم ایده اصلی

آزیتا موگویی با انتشار این پست نوشت :مجوز اکران ایـده اصلـی صادر شد. پروانه نمایش فیلم سینمایی ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی و نویسندگی امیر عربی صادر شد. این فیلم پر بازیگر در چهار کشور ایران، قبرس جنوبی، اسپانیا و کانادا فیلم برداری شده است.

 

خلاصه داستان و بازیگران فیلم ایده اصلی

پژمان-جمشیدی-،-بهرام-رادان-و-هانیه-توسلی

پژمان جمشیدی ، بهرام رادان و هانیه توسلی در فیلم ایده اصلی

در خلاصه داستان فیلم ایده اصلی آمده است : ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند. شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند و همین موضوع آغاز ماجراهایی تازه در این فیلم سینمایی است.

مهرداد-صدیقیان

بازی مهرداد صدیقیان در فیلم ایده اصلی

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی ، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر به همراه بازیگران اروپایی:مانوس گاوراس، آندریا ماچالکیدو، ایرنا مانژوسوا، واروارا لامو، آندریاس کریستودولو در فیلم ایده اصلی به ایفای نقش پرداخته اند.

بهرام-رادان

نقش آفرینی بهرام رادان در فیلم ایده اصلی