به گزارش پارس نیوز، بهرام افشاری بازیگر بلند قد سینما ، تئاتر و تلویزیون است که کمتر کسی از مخاطبان تلویزیون وجود دارد که بعد از پخشسریال پایتخت او را نشناسد. بازیگر محبوب نقش بهتاش یکی از موفق ترین چهره های سریال پایتخت بود که با بازی در کنار هنرمندان باسابقه مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت.

 

بهتاش سریال پایتخت با نقشی جدید و متفاوت در سریال شرایط خاص مهمان خانه های مردم در قاب شبکه سه سیما میشود. به بهانه پخش سریال شرایط خاص مروری بر سریال های این هنرمند جوان داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

مروری بر چند سریال بهرام افشاری در تلویزیون

بهرام افشاری با سریال شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی در کنار کامبیز دیرباز در شبکه سه سیما روی آنتن میرود.

کامبیز-دیرباز-و-بهرام-افشاری

بازی کامبیز دیرباز و بهرام افشاری در سریال شرایط خاص

شرایط خاص سریالی کمدی با حضور بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسداللهی، اسدالله یکتا و شهره سلطانی است که بازیگر جوان سریال پایتخت در نقشی طنز در این سریال همبازی این چهره های مشهور شد.

کامبیز-دیرباز-و-بهرام-افشاری (1)

نقش متفاوت کامبیز دیرباز و بهرام افشاری در سریال شرایط خاص

بهرام افشاری را اغلب مخاطبان تلویزیون با نقش آفرینی او در سریال پایتخت می شناسند. بازی بهرام افشاری در فصل دوم سریال پایتخت در نقش شیرافکن نام او را در لیست بازیگران سریال پایتخت قرار داد اما شهرت اصلی اش با بازی در نقش بهتاش فریبا اتفاق افتاد.

بهتاش فریبا پسر بهبود و فهیمه در سریال پایتخت 5 بود که هنرنمایی در این نقش توانست به محبوبیت ویژه ای در میان مردم دست یابد و تکه کلام هایش در پایتخت ورد زبان طرفداران این سریال شد.

محسن-تنابنده-و-بهرام-افشاری

محسن تنابنده و بهرام افشاری در سریال پایتخت 5

بهرام افشاری در سریال پایتخت 5 با بازیگرانی چون محسن تنابنده در نقش نقی معمولی ، علیرضا خمسه در نقش بابا پنجعلی ، ریما رامین فر در نقش هما سعادت ، احمد مهران فر در نقش ارسطو، نسرین نصرتی در نقش فهیمه ، سارا و نیکا فرقانی در نقش سارا و نیکا ، هومن حاجی عبداللهی در نقش رحمت ، مصطفی و مجتبی بلال حبشی در نقش رحمان و رحیم و نیلوفر رجایی فر در نقش الیزابت همبازی بود.

علی البدل یکی دیگر از سریال های بهرام افشاری در تلویزیون است که به کارگردانی سیروس مقدم نوروز 96 از شبکه یک سیما پخش شد.

هومن-حاجی-عبداللهی-و-بهرام-افشاری

هومن حاجی عبداللهی و بهرام افشاری در سریال علی البدل

بهرام افشاری بازیگر نقش هرمز مامور انتظامات روستا بود و در این سریال با بازیگرانی چون مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، احمد مهرانفر، حسین محب اهری، هادی کاظمی، هومن حاجی عبداللهی، محمود جعفری، عزت الله رمضانی فر، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، آرزو نبوت، میثم چگینی و محسن تنابنده همبازی بود.