به گزارش پارس نیوز، زهره حمیدی بازیگر پیشکسوت کشورمان تولد خود را در کنار جمعی از بازیگران مشهور در یک رستوران برگزار کرد. در تولد وی فرحنار منافی ظاهر , پوراندخت مهیمن , رابعه اسکویی , مرجانه گلچین , گلشید بحرایی , رضا رویگری , مهدی امینی خواه , شیوا خسرو مهر و …حضور داشتند برگزار شده است. گفتنی است در این مراسم برخی از هنرمندان مرد نیز حضور داشتند.

عکس های جشن تولد لاکچری زهره حمیدی

زهره حمیدی (زاده ۸ اردیبهشت ۱۳۳۶ در اراک) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی دیپلم اقتصاد دارد و در یک خانواده کاملا سنتی بزرگ شده است در سن ۱۶ سالگی ازدواج کرده و حاصل آن چهار فرزند می باشد که یکی از پسرانش در اوج جوانی جانش را از دست داده است. آغاز بازی وی در سینما از سال ۱۳۷۱ با فیلم دلاوران کوچه دلگشا به کارگردانی حسن هدایت بوده‌ است.

11

جشن تولد زهره حمیدی

22

پوراندخت مهیمن در جشن تولد خانم بازیگر

33

عکس های جشن تولد بازیگران

شروع بازیگری زهره حمیدی

 

در سال ۱۳۶۸ کارم را با فیلم سینمایی «دلاوران کوچه دلگشا» شروع کردم. در این فیلم نقش اول را بر عهده داشتم. من در سال ۶۸ با وجود تاهل و داشتن ۲ دختر و ۲ پسر، خیلی اتفاقی و تصادفی به این عرصه وارد شدم البته همیشه به بازیگری علاقه مند بودم، دوستانی هم داشتم که در این حیطه کار می‌ کردند؛ از جمله منیژه حکمت که دستیار کارگردان بود.

44

چهره های مشهور در تولد زهره حمیدی

55

مهدی امینی خواه و پوراندخت مهیمن

66

فرحناز منافی ظاهر

وقتی بازی در فیلم «دلاوران کوچه دلگشا» که حسن هدایت کارگردانی آن را بر عهده داشت، به من پیشنهاد شد، بدون اینکه کوچک‌ ترین تجربه کاری داشته باشم، آن را قبول کردم و انصافا هم کار قابل‌ قبول و خوبی از آب درآمد.

77

بازیگران مرد در تولد خانم بازیگر

88

رابعه اسکویی و گلشید بحرایی

99

جشن تولد زهره حمیدی

111

رضا رویگری در تولد زهره حمیدی


با کلیک بروی این لینک می‌توانید درباره درج رپورتاژ آگهی در پارس‌نیوز کسب اطلاع کنید