به گزارش پارس نیوز، ندا جبرئیلی بازیگری که نامزدی دریافت نقش مکمل در سی و یکمین دوره جشنواره فجر برای بازی در فیلم قاعده تصادف را در کارنامه هنری اش دارد با سریال ماه رمضانی قاعده تصادف به تلویزیون می آید.

سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج ماه رمضان امسال روی آنتن شبکه سه میرود و ندا جبرئیلی یکی از بازیگران این سریال است. در ادامه این مطلب شما را با این بازیگر جوان سینما و تلویزیون آشنا میکنیم.

فیلم و سریال های ندا جبرئیلی بازیگر سریال برادرجان

ندا جبرئیلی بازیگر جوانی است که بازی موفقی را در فیلم قاعده تصادف از خود برجای گذاشت و برای این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر شد.

44

محمدرضا غفاری و ندا جبرئیلی در کنار بهنام بهزادی کارگردان قاعده تصادف

ندا جبرئیلی پیش از بازی در فیلم قاعده تصادف تجربه همکاری با کمال تبریزی در فیلم سینمایی دونده زمین را داشت که سال 89 تصویربرداری و سال 95 در سینماهای کشور اکران شد.

ندا-جبرئیلی (1)

 

عکسی از ندا جبرئیلی در نمایی از فیلم کارت پرواز

بازی در نقش مینا در فیلم ماهی و گربه ، لیلا در فیلم یحیی سکوت نکرد ، مادر نرگس در فیلم ما در بهشت و ندا در کارت پرواز از ندا جبرئیلی چهره شناخته شده تری برای اهالی سینما ساخت.

ندا-جبرئیلی (2)

 

ندا جبرئیلی بازیگر سریال برادرجان شد

بازی در سریال برادرجان اولین و متفاوت ترین تجربه ندا جبرئیلی در تلویزیون خواهد بود و باید منتظر ماند و دید این بازیگر جوان در تلویزیون هم میتواند به مانند سینما دیده شود.

سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج، نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی سریال ماه رمضانی تلویزیون در شبکه سه سیما است.

ندا-جبرئیلی (3)

 

عکسی از ندا جبرئیلی در سریال برادرجان

ندا جبرئیلی در سریال برادرجان با بازیگرانی چون علی نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، افرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد همبازی است.