به گزارش پارس نیوز، آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده سریال «مهربانو» ضمن تشریح جزییات این مجموعه به کارگردانی سعید سلطانی از آغاز پیش تولید آن خبرداد.
آرمان زرین کوب تهیه‌کننده سریال‌های تلویزیونی درباره اثر جدیدی که به تازگی وارد پیش تولید آن شده‌اند، توضیح داد: پیش تولید سریال «مهربانو» را از هفته دوم فروردین ماه آغاز کرده‌ایم که برای پخش از شبکه دو سیما آماده می‌شود.
وی با اعلام کارگردان این سریال بیان کرد: سعید سلطانی کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته خواهد شد.
تهیه‌کننده سریال «ستایش» درباره قصه جدیدی که در حال ساخت آن هستند، توضیح داد: «مهربانو» با نام سابق «بوم و بانو» سریالی در ردیف «الف فاخر» است که قصه آن در بازه زمانی دوره پهلوی اول روایت می‌شود.
تهیه‌کننده «مرگ تدریجی یک رویا» اضافه کرد: این قصه فضایی ملودرام دارد که در آن به تاریخ، هنر و سیاست می‌پردازد و ۳۸ بازیگر اصلی و فرعی در آن حضور خواهند داشت که البته ما فعلاً در مرحله قرارداد بستن با عوامل پشت دوربین هستیم.
وی همچنین با اشاره به پروداکشن کار بیان کرد: این مجموعه حدود ۲۰۰ لوکیشن دارد که به‌صورت پراکنده در مکان‌های مختلف است و همچنین بخشی از لوکیشن‌های آن هم در شهرک تلویزیونی ایران در نظر گرفته شده است.
این تهیه‌کننده سریال‌های تلویزیونی در پایان درباره قصه سریال اعلام کرد: از ۳۰ قسمت حدود ۲۵ قسمت از فیلمنامه سریال آماده است و شعله شریعتی و اعظم بهروز در حال نگارش ادامه داستان هستند.
«ستایش ۳» آخرین همکاری سعید سلطانی و آرمان زرین‌کوب بوده که سال گذشته تصویربرداری آن به پایان رسید و در حال حاضر در نوبت پخش از شبکه سه سیما قرار دارد.