به گزارش پارس نیوز، آصلی انور بازیگر جذاب و زیباروی ترکیه که به تازگی در سریال عروس استانبول هنرنمایی کرده به همراه اوزجان دنیز بازیگر و خواننده ترک به اسرائیل برای برگزاری کنسرتی مشترک سفر کرده است. آصلی به تازگی با نامزد خود مورات بوز که از خواننده های محبوب پاپ در ترکیه می باشد نامزدی کرده است. گفتنی است این دو مدتی قبل به خاطر بازی احساسی آصلی در کنار اوزجان دنیز در سریال عروس استانبول رابطه خوبی نداشتند اما دوباره با هم آشتی کردند. در ادامه بیوگرافی کوتاهی از این هنرپیشه ترک را بخوانید.

بیوگرافی و عکس های آصلی انور

آصلی متولد ۱۰ مه ۱۹۸۴ در لندن، بازیگر است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه هالیچ قبرس شمالی و دپارتمان هنرهای زیبا است پدرش اصالتا از ترک های اهل قبرس و مادرش از ترک های ساکن لندن بود.

آصلی انور

عکس های آصلی

آصلی انور

عکس های آصلی

ازدواج و طلاق آصلی

او در ازدواج اول خود در سال ۲۰۱۲ با بیرکان سوکولو ازدواج کرده است. شوهر اول او متولد ۱۹۸۵ است و درس بازیگری و برنامه سازی خوانده در سال ۲۰۰۳ نفر سوم مسابقه بهترین مدل ترکیه بوده و ده سال هم حرفه ای بسکتبال بازی می کرده او بازیگری هم می کند و از مهمترین نقش های وی بازی در ترانه زندگی ( سریال ماکسیرا ) در نقش کریم بوده است. اما این ازدواج تنها ۳ سال دوام می آورد.

آصلی انور

بازیگر مشهور ترک

آصلی انور

بازیگر سریال عروس استانبول

نامزدی آصلی انور با خواننده ترک مورات بوز

اصلی بازیگر نقش ثریا سریال عروس استانبولی و مورات بز پاپ استار معروف ترک، که به هم علاقه مند شدند، قرار است در روز تولد اصلی مراسم خواستگاری و نامزدی خود را برگزار کنند. این مراسم به صورت سنتی مطابق با آداب و رسوم و فرهنگ ترک انجام خواهد پذیرفت. خانواده ی مورات، اصلی را تایید کرده اند و دوست دارند هر چه زودتر این ازدواج انجام شود.

آصلی انور

اصلی و نامزدش مورات

آصلی انور

مورات و آصلی چهره های مشهور ترک

گفتنی است رابطه آصلی و مورات مدت کوتاهی بهم خورد و تا آنجایی پیشرفت که عکس های همدیگر را برای مدتی از صفحه اینستاگرامشان پاک کردند. علت این جدایی را برخی از رسانه های ترکیه ای بخاطر صحنه های احساسی و عاطفی که بین آصلی و اوزجان دنیز در سریال عروس استانبول رخ داده بود می دانستند. البته این جدایی مدت زیادی دوام نیاورد و بعد از مدت کوتاهی باهم آشتی کردند.

آصلی انور

بازیگران سریال عروس استانبول

آصلی انور

آصلی انور بازیگر ترک

بازی آصلی در سریال عروس استانبول

بازی آصلی در سریال عروس استانبول که درباره داستان فاروک رئیس یک شرکت بزرگ و رهبر یک خانواده قدرتمند در بورسا است. و عاشق ثریا (آصلی) می شود

آصلی انور

عکس های آصلی بازیگر

آصلی انور

عکس های آصلی هنرپیشه ترک