به گزارش پارس نیوز، احسان علیخانی را اغلب مخاطبان تلویزیون با اجرای برنامه ماه عسل می شناسند و شاید کمتر کسی از بیننده های تلویزیون او و برنامه پربیننده اش ماه عسل را نشناسد. مجری با سابقه و جوان ماه عسل با تغییری اساسی ، برنامه ای جدید را روی آنتن شبکه سه سیما برد.عصر جدید

 

در روزهای پایانی بهمن ماه 97 احسان علیخانی با اجرای برنامه عصر جدید و حضور چهره هایی از دنیای هنر روی آنتن شبکه سه سیما رفت و برنامه پربیننده دیگری را رقم زد.

تعطیلات نوروز نقطه عطف مسابقه عصر جدید

پیش از آغاز نوروز مسابقه عصر جدید شنبه و یکشنبه هر هفته حوالی ساعت 22:30 و بعد از پخش اخبار شبانگاهی روی آنتن میرفت اما با پخش هر شب این برنامه در ایام تعطیلات نوروز 98 این مسابقه پرهیجان بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری مسابقه عصر جدید

ایام تعطیلات نوروز 98 را میتوان نقطه عطفی برای برنامه عصر جدید دانست ، چرا که پخش هر شب این برنامه در ایامی که مردم با خیال راحت میتوانستند تا پاسی از شب بیدار باشند به افزایش بیننده های عصر جدید کمک شایانی کرد.

مسابقه عصر جدید

هنرنمایی شرکت کننده مسابقه عصر جدید با شن

شرکت کننده های مختلفی با استعدادهای گوناگون در مسابقه عصر جدید شرکت کردند اما برخی از این شرکت کننده ها با ثبت رکوردهایی جهانی جذابیت های خاصی به برنامه بخشیدند.

مسابقه عصر جدید

ثبت رکورد جهانی در مسابقه عصر جدید 

محمدامین پناهی یکی از شرکت کننده های عصر جدید بود که در نوزدهمین قسمت از این برنامه رکورد شنای سوئدی روی انگشت شصت در دنیا را از آن خود کرد.

مسابقه عصر جدید

ثبت رکوردهای عجیب در مسابقه عصر جدید 

علی بهبودی فر یکی دیگر از شرکت کننده های عصر جدید بود که توانست رکورد جهانی چرخش توپ بسکتبال بر دسته مسواک را از آن خود کند.

رویا نونهالی

رویا نونهالی داور مسابقه عصر جدید 

برنامه عصر جدید با پایان تعطیلات نوروزی به روال قبلی پخش بازمیگردد و طبق روال قبل شنبه و یکشنبه هر هفته ساعت 22:30 روی آنتن میرود.