به گزارش پارس نیوز، بهاره رهنما گفت: به عنوان یک مادر ایرانی خوشحالم در سریالی بازی کرده‌ام که تولید ملی برایش مهم است.
«بهاره رهنما» هنرپیشه سریال نوروزی «شش قهرمان ونصفی» گفت: شش قهرمان و نصفی تجربه بسیار خوبی در ژانر کودک و نوجوان بوده است و صرفنظر از اینکه معمولا سریالهای نوروزی و رمضانی انرژی خاصی را به همراه دارد و خانواده ها در یک فراغ خاطر دلنشین پای تلویزیون می نشینند، برای شخص خودم هم جذابیت لازم را داشت که در آن حضور داشته باشم.
وی با بیان اینکه قبل از این هم تجربه کار با آقای قناعت (کارگردان سریال) را داشتم که به حدود ۱۰ سال پیش و به فیلم ماجراهای اینترنتی برمی گردد، اظهارداشت: اصولا در سالهای اخیر خودم به حوزه کودک و نوجوان بیشتر علاقمند شده ام و این قبیل کارهای سینمایی و تلویزیونی بیشتر توجهم را جلب میکند.
این هنرپیشه سینما و تلویزیون تاکید کرد: به نظر من، پرداختن به سینمای کودک و نوجوان و آثار تلویزیونی این حوزه، کار بسیار ارزشمندی است، به شرط اینکه کسی بلد این کار باشد و آقای قناعت هم از جمله این افراد کاربلد است.
وی به ابعاد مختلف پروژه تلویزیونی «شش قهرمان و نصفی» اشاره کرد و گفت: یکی از ویژگی های این سریال تلویزیونی که برای خودم نیز حائز اهمیت بود، مسئله تولید ملی است که صرفنظر از جناح بندی های سیاسی، یکی از مسائلی که در اقتدار کشور ما بسیار موثر است، موضوع کارآفرینی و تولید ملی است.
رهنما افزود: با تحقق کارآفرینی و تولید ملی، جوانهای بسیاری به کار و فعالیت واداشته و نسبت به زندگی و آینده امیدوار میشوند.
وی تصریح کرد: کمتر کاری را دیده ایم که بدون شعارزدگی به این مفهوم مهم بپردازد و بخواهد آن را جابیندازد، اما در فیلمنامه «شش قهرمان و نصفی» به این مفهوم به خوبی پرداخته شده است.
بازیگر سریال «شش قهرمان و نصفی» اظهار داشت: برای من به عنوان یک مادر ایرانی، بسیار خوشحال کننده بود که در کاری شرکت میکنم که به دنبال اهمیت دادن به مسئله تولید داخلی است.