به گزارش پارس نیوز، بعضی از بازیگرانی علاقه عجیبی به فرزندان خود دارند؛ طوری که تقریبا در همه جا با آنها هستند. این اتفاق تقریبا برای همه مردم وقتی که فرزندان آنها کوچک هستند رخ می‌دهد. در بین بازیگران هم مثلا شاهرخ استخری، سپیده خداوردی و... بیشتر با بچه‌هایشان دیده می‌شوند. معمولا وقتی بچه‌ها بزرگ می‌شوند و مشغول امورات خود هستند این تعلق خاطر کمتر می‌شود. جالب است بدانید این روال برای برخی از بازیگران وجود ندارد و با اینکه فرزندانشان بزرگ شده‌اند اما همچنان تقریبا در بیشتر مکان‌ها با آنها هستند. فاطمه گودرزی، شقایق فراهانی، کتایون ریاحی و فلور نظری از این دست بازیگران هستند. با ما همراه باشید تا آنها را به شما معرفی کنیم.

پسر همیشه همراه فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی، بازیگر پیشکسوتی که بیشتر با نقش‌هایش در سریال آپارتمان، دردسر والدین، فاصله‌ها و اخیرا هم لحظه گرگ و میش در یادها مانده است در بسیاری از اکران‌ها و جشن‌ها همراه با پسرش است. پویا گنجی، پسر فاطمه گودرزی به تازگی با دریا مرادی دشت که به بازیگری اشتغال دارد، ازدواج کرده است.

رابطه صمیمی شقایق فراهانی و پسرش

وقتی که عکس شقایق فراهانی را در کنار پسرش می‌بینید باور نمی‌کنید که فراهانی پسری با این سن و سال داشته باشد. این بازیگر از همسرش جدا شده است و با تنها پسر خود زندگی می‌کند. شقایق فراهانی در مصاحبه‌ای گفته است رابطه من و پسرم به گونه‌ای بوده است که سعی کرده‌ام با اینکه فرزند طلاق است کمترین مشکل با او داشته باشم و بیشتر برایش یک دوست باشم.

کتایون ریاحی و آقازاده هنرمندش

کتایون ریاحی، بدون شک از مهم‌ترین بازیگران زن سینمای ایران است که چند سالی است این حرفه را رها کرده است. پوریا رحیمیان پسر کتایون ریاحی آهنگساز و مدرس دانشگاه است. این مادر و پسر هنرمند هم در مراسم و جشن‌های هنری زیاد با هم دیده می‌شوند. 

دوری خانم بازیگر از پسرش

اگر نگاهی به پیج و استوری‌های فلور نظری بیندازید متوجه خواهید شد که این بازیگر علاقه زیادی به پسر خود دارد. با اینکه پسر فلور نظری در خارج از ایران زندگی می‌کند ولی این فاصله جغرافیایی باعث دوری قلبی آنها از هم نشده است.

برای این بازیگران و فرزندانشان آرزوی سلامت و سعادت می‌کنیم.