به گزارش پارس نیوز، یوسف چیم بازیگر و مدل مشهور ترکیه ای این روزها در ایران طرفداران زیادی دارد. وی در فیلم محصول مشترک ایران و ترکیه به نام ترانه ای عاشقانه برایم بخوان در نقش مقابل افسانه پاکرو حضور دارد که این فیلم اکنون در سینماهای ترکیه در حال اکران می باشد. این بازیگر در نقش اصلی در این فیلم سینمایی حضور دارد. 

بیوگرافی یوسف چیم

یوسف جیم (متولد ۲۶ سپتامبر ۱۹۹۱ در استانبول) بازیگر و مدل اهل ترکیه می‌ باشد. یوسف در سال ۲۰۱۵ ، در سریال بوی توت فرنگی و در نقش بوراک در کنار دمت اوزدمیر بازیگر نقش آصلی حضور داشت و بعد از آن در سریال های طوفان درونم و خانم روستایی نقش افرینی کرده است . آخرین حضور او در تلویزیون سریال عاشق چیکارا که نمیکنه می باشد.

ین بازیگر در سال ۲۰۱۸ در یک فیلم مشترک ایرانی – ترکیه ای به اسم برایم یک ترانه عاشقانه بخوان در کنار بازیگران ترک و ایرانی مثل پژمان بازغی و افسانه پاکرو بازی کرده است. کارگردانی این فیلم را مهرداد غفارزاده بر عهده دارد.

یوسف چیم

یوسف بازیگر ترک

یوسف چیم

عکس های یوسف چیم

یوسف چیم در فیلم «ترانه ای عاشقانه برایم بخوان»

امره (یوسف چیم)جوان خوش صدا با دوست نزدیکش “هاکان” به عنوان پیک موتوری توزیع غذای یک رستوران در استانبول کار می‌کنند، امره رابطه‌ای صمیمی با مادرش دارد و هراز گاه برای کودکان پرورشگاه بچه‌ های بهشت کنسرت‌ های تک نفره اجرا می‌کند و مورد علاقه بچه‌ های بی‌ سرپرست آن‌ جاست، در همین روزها دختری ایرانی به نام «دلارا» با بازی افسانه پاکرو همراه برادرش «حامد» به استانبول می‌ آیند که به توصیه پدرشان شعبه‌ ای از کارخانه‌ ای را که صنعت خانوادگی‌ شان است، در استانبول تاسیس کنند، از سوی دیگر هاکان با فیلمبرداری از «امره» و پخش فیلم در فضای مجازی باعث معروفیت وی می‌ شود.

یوسف چیم

افسانه پاکرو و یوسف جیم

یوسف چیم

اکران فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان در ترکیه

یوسف چیم

افسانه پاکرو و بازیگر ترک

یوسف چیم

نمایی از فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان

زنی به نام “سارا” که دلال فروش املاک است، محل پرورشگاه بچه‌ های بهشت را می‌ خواهد با ترفندهای مختلف به دلارا بفروشد و امره که حامی کودکان پرورشگاه است، با فروش پرورشگاه مخالفت می کند و حامد و دلارا درگیر ماجرایی ناخواسته می‌ شوند و ….

یوسف چیم

یوسف چیم بازیگر

یوسف چیم

بازیگران ترک

یوسف چیم

یوسف چیم بازیگر ترک