به گزارش پارس نیوز، شیدا خلیق بازیگر جوان سینما ، تلویزیون و تئاتر دختر ناهید مسلمی بازیگر پیشکسوت کشورمان است که بازیگری را از همان کودکی آغاز کرد و در چند فیلم و سریال و نمایش جلوی دوربین رفت.

این هنرمند جوان کشورمان نوروز امسال با سریال زوج یا فرد به کارگردانی محمدحسین لطیفی و علیرضا نجف زاده به تلویزیون می آید. به بهانه حضور شیدا خلیق در این سریال نوروزی عکس های جدید او را گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

عکس های شیدا خلیق بازیگر جوان سریال زوج یا فرد

شیدا خلیق به واسطه حضور مادرش ناهید مسلمی در دنیای هنر از همان دوران کودکی با سینما ، تئاتر و تلویزیون آشنا بود . بازی در فیلم سینمایی بوسیدن روی ماه ، یه حبه قند و دختران از او چهره شناخته شده تری ساخت و بازی در سریال زعفرانی  ، هیات مدیره و گلیشفته باعث شناخت بیشتر او شد.

شیدا خلیق و مرجانه گلچین

شیدا خلیق همبازی مرجانه گلچین در سریال زوج یا فرد

زوج یا فرد سریال نوروزی شبکه سه سیما به کارگردانی محمدحسین لطیفی و علیرضا نجف زاده است که در 15 قسمت شبهای نوروز 98 را مهمان خانه های مردم میشود و با حضور بازیگران طنز و داستانی کمدی اوقات خوشی را برای مخاطبان تلویزیون رقم میزند.

شیدا خلیق

شیدا خلیق بازیگر سریال زوج یا فرد

شیدا خلیق در سریال زوج یا فرد با بازیگرانی چون مرجانه گلچین، مهران غفوریان، یوسف تیموری، هدایت هاشمی، ناهید مسلمی، اشکان اشتیاق، مهشید ناصری، آتیه جاوید، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و ... همبازی است.

شیدا خلیق و ناهید مسلمی

شیدا خلیق همبازی مادرش ناهید مسلمی در سریال زوج یا فرد

ناهید مسلمی

ناهید مسلمی مادر شیدا خلیق

شیدا خلیق و مادرش

عکسی از شیدا خلیق و مادرش ناهید مسلمی

شیدا خلیق

تیپ شیدا خلیق در سریال چرخ فلک

شیدا خلیق و مادرش

شیدا خلیق در سالروز تولد مادرش

شیدا خلیق و مادرش

عکسی از شیدا خلیق و مادرش

شیدا خلیق و شقایق دهقان

شیدا خلیق در کنار شقایق دهقان

شیدا خلیق

شیدا خلیق بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون