به گزارش پارس نیوز، بازیگر سیاه پوست و محبوب فیلم‌های سینمایی دنیای مارول در مصاحبه‌ای اعلام کرد صحبت‌های اخیرش در مورد ترامپ را به هیچ وجه پس نخواهد گرفت.
ساموئل جکسون بازیگر سیاه پوست و محبوب فیلم‌های سینمایی دنیای مارول از زمان آغاز دوره ریاست جمهور دونالد ترامپ به مخالفت با او پرداخته و هیچگاه از ابراز عقاید سیاسی واهمه نداشته اشت.

او در اوایل سال ۲۰۱۹ سخنانی بر ضد ترامپ زده بود و در پی حواشی آن در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که هیچگاه از حرف‌هایی که زده کوتاه نخواهد آمد حتی اگر به قیمت از دست رفتن طرفدارانش تمام شود.

جکسون معتقد است که همه دارند از او ضرر می بیندد و او در واقع قصد ویرانی دنیا را دارد،او در ادامه گفت: بعضی‌ معتقد هستند که این حرف‌ها نباید زده شود، چون باور دارند که ما فقط یک بازیگر هستیم و باید فقط با بازیگری درگیر باشیم، اما حقیقت این است که ما انسان هستیم و باید به انسانیت اهمیت دهیم و اگر در مقابل ترامپ سکوت کنید شریک جرم او هستید.

جکسون همچنین در مورد اینکه او دارد از جایگاه خود در سینما بر علیه ترامپ استفاده می کند، گفت: اهمیتی ندارد که من کی هستم، شغل من چیست و چکار می کنم، حتی اگر یک رفتگر هم بودم و یک صفحه توییتر داشتم همین واکنش را از خودم نشان می دادم.

نکته جالب دیگر این است که اسپایک لی، کارگردانی که در مراسم اسکار ۲۰۱۹ نیز سخنرانی علیه ترامپ انجام داد و عموم را به انتخابی درست در انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا دعوت کرده بود از دوستان صمیمی ساموئل جکسون محسوب می شود.