به گزارش پارس نیوز، جولیان مور ستاره فیلم «هنوز آلیس» و برنده جایزه اسکار در سال ۲۰۱۵، در جدید‌ترین مصاحبه خود در برنامه تلویزیونی «اندی کوهن» در پاسخ به این سوال که چرا حضور در فیلم جدیدش را رها کرده است، اعلام کرد «من توسط نیکول هولوسنر از فیلم «آیا هرگز میتوانی مرا ببخشی؟» اخراج شدم و هرگز این پروژه را با میل خود رها نکرده ام».

نیکول هولوسنر نویسنده این فیلم است که در ابتدا کارگردانی آن را نیز برعهده داشت؛ اما در نهایت ماریل هلر به کارگردانی این فیلم سینمایی انتخاب شد و به عنوان جانشین جولیان مور، ملیسا مک کارتی را برای ایفای نقش انتخاب کرد و موفق شد یک نامزدی اسکار را برای این فیلم کسب کند.

جولیان مور در گذشته گفته بود که او این فیلم را به دلیل تفاوت در خلاقیت ترک کرده است؛ اما در مصاحبه اخیر خود دلایل دیگری را نیز مطرح کرده است.

او در این باره گفت: هولوسنر به شیوه بازی من علاقه‌ای نداشت و فکر می‌کنم تصور او از شخصیت فیلم، با تصور من بسیار متفاوت بود و به همین دلیل مرا اخراج کرد.

او همچنین گفت که هنوز این فیلم را ندیده است؛ چرا که این موضوع برایش بسیار دردناک است. اما هرگز با جانشینش در فیلم یعنی ملیسا مک کارتی مشکلی ندارد و معتقد است که او بسیار با استعداد است و مطمئناً به خوبی از پس این نقش برآمده است.

اگرچه فیلم «هرگز میتوانی مرا ببخشی؟» موفق به دریافت جایزه از اسکار نشد، اما با سه نامزدی در بخش‌ بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و بهترین فیلمنامه اقتباسی موفقیت خوبی را پشت سر گذاشت.