به گزارش پارس نیوز، پاول والتر هاوسر بازیگر فیلم «کلنزمن سیاهپوست»، در فیلم جدید اسپایک لی به نام «خون‌های دا ۵» باز هم با لی همکاری خواهد داشت.

موفق‌ترین فیلم اسپایک لی «کلنز من سیاهپوست» است که برای بهترین فیلم و بهترین کارگردانی در اسکار نامزد شده بود و جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی را از این آکادمی دریافت کرد.

بعد از مدت کمی اسپایک لی در مورد فیلم جدیدش تصمیم گرفت و ماه پیش اعلام کرد که فیلم «خون‌های دا ۵» را برای کمپانی نتفلیکس خواهد ساخت. همچنین در اولین اخبار‌ مربوط به این فیلم اعلام شد که چادویک بوزمن بازیگر «پلنگ سیاه» به همراه جان رنو در این فیلم حضور خواهند داشت.

پاول والتر در این فیلم نقش یک کارگر را ایفا خواهد کرد که مین‌های گذاشته شده را خنثی می کند و در نهایت گروگان گرفته می شود.

به دلیل انتشار  شایعاتی پیرامون عدم حضور فیلم‌های شبکه نتفلیکس در اسکار سال آینده، اسپایک لی نیز همانند استیون سودر برگ و مارتین اسکورسیزی نگران حضور فیلمش در اسکار خواهد بود.  گفته می شود نتفلیکس که شانس بالایی را برای دو فیلم «خون‌های دا ۵» و «مرد ایرلندی» قائل است، تمام تلاش خود را خواهد کرد که زمینه لازم برای حضور این فیلم‌ها در اسکار را فراهم کند.