به گزارش پارس نیوز، همایون اسعدیان کارگردانی که سریال راه بی پایان را در سال 86 روی آنتن تلویزیون برد بعد از سالها با لحظه گرگ و میش به تلویزیون بازگشت و توانست باز هم نظرات مثبتی را از مخاطبان جذب کند.

سریال لحظه گرگ و میش ساخته جدید همایون اسعدیان سریال جدیدی در شبکه سه سیما است که به نیمه پخش رسید و مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت.

بازیگران زیادی در این سریال به ایفای نقش پرداختند که از میان آنها به معرفی یکی از بازیگران این سریال که ایفاگر نقش سوگند دختر سروش و ندا است می پردازیم.

مهتاب اکبری بازیگر نقش دختر سروش در لحظه گرگ و میش

نیما نادری بازیگر نقش سروش در سریال لحظه گرگ و میش است که در قسمت های ابتدایی سریال ازدواج کرد و بعد از تولد دخترش سوگند همسرش ندا به دلیل بیماری از دنیا رفت. یاسمن با بازی المیرا دهقانی در دیدارهای مکرری که با سوگند داشت دلبسته او شد و همین امر موجب ازدواجش با سروش گردید.

بازیگران لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری در کنار فاطمه گودرزی در لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری بازیگر نقش نوجوانی سوگند در سریال لحظه گرگ و میش است که در کودکی مادرش را از دست داد اما خبری از این اتفاق در زندگی اش ندارد و یاسمن را به عنوان مادرش می شناسد.

مهتاب اکبری و همایون اسعدیان

مهتاب اکبری و همایون اسعدیان کارگردان لحظه گرگ و میش

اطلاعات زیادی از زندگی خصوصی مهتاب اکبری در دست نیست اما به گفته خودش سالها برای بازی در یک سریال خوب صبر کرد و بعد از 8 سال توانست مقابل دوربین همایون اسعدیان در لحظه گرگ و میش برود و به آرزوهایش برسد.

عوامل لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری در کنار بازیگران و عوامل لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری در صفحه اینستاگرامش درباره نقش سوگند در سریال لحظه گرگ و میش نوشت :مامانم همیشه میگفت عاشق اسم سوگنده،میگفت اگه یه دختر دیگه داشتم اسمشو میذاشتم سوگند،حالا اسم اولین نقشی که قراره تو تلویزیون از من دیده شه سوگنده،میدونم به خاطر دعاهای مامانمه .... امیدوارم بتونم دختر سومشو براش قشنگ بسازم ...

مهتاب اکبری

عکسی از مهتاب اکبری بازیگر تلویزیون

اگر سری به صفحه شخصی او بزنید تصاویری از حضور مهتاب اکبری در چند نمایش جشنواره خلاق هنر و معماری خواهید دید.

مهتاب اکبری

مهتاب اکبری در جشنواره خلاق هنر و معماری

مهتاب اکبری

مهتاب اکبری بازیگر لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری

عکس اینستاگرامی مهتاب اکبری

مهتاب اکبری

عکس جدید مهتاب اکبری در اینستاگرام

مهتاب اکبری در لحظه گرگ و میش با بازیگرانی چون فاطمه گودرزی، شهره سلطانی، فرید سجادی حسینی، علیرضا کمالی، المیرا دهقانی، حسام محمودی، پانیذ برزعلی، ناصر سجادی حسینی، نیما نادری، پاشا رستمی، رها خدایاری، وحید آقاپور، احسان امانی، سیامک احصایی، مریم حاجی زاده، آیدا نامجو، لیلا بلوکات، محمدرضا مالکی، مهرنوش مسعودیان، زهره ساداتی، مهدی ملاک، رضا حجری، فراز مدیری و اِروین گالستیان با حضور لیلا بلوکات و محمدرضا مالکی همبازی بود.

بازیگران سریال لحظه گرگ و میش

بازیگران سریال لحظه گرگ و میش