به گزارش پارس نیوز، نسرین نصرتی بازیگر تلویزیون در خصوص اهمیت جشنواره تلویزیونی جام جم گفت: جشنواره جام جم گام بلندی در راستای به تصویر کشیدن هنر هنرمندان خوب کشورم است چرا که هر یک برای رسیدن به جایگاه امروزشان به شدت تلاش کردند. خوشحالم تلاش همکارانم در عرصه‌های مختلف در جشنواره‌ای چون جام جم دیده می‌شود و نامشان در برگزیده‌های جشنواره می‌درخشد. چنین جشنواره‌هایی باعث زنده نگه داشتن تلویزیون می‌شود و به ایجاد انگیزه میان برگزیدگان منجر خواهد شد.

وی ادامه داد: هر فرد به دیده شدن موفقیت‌هایش زنده است و تا زمانی که از او تقدیر نشود مدام به این فکر می‌کند آیا من توانستم در این سال‌ها نظر مردم را به خود جلب کنم و موفق واقع شوم؟ تا وقتی به جواب این سوال نرسد نمی‌تواند پیش وجدان خودش سربلند باشد.

وی در ادامه در خصوص نحوه افزایش کیفیت آثار اظهار کرد: فیلمنامه رکن اصلی یک مجموعه تلویزیونی است و درجه کیفی یک اثر را مشخص می‌کند. همیشه فیلمنامه‌های پر قدرت تضمین خوبی برای موفقیت یک اثر بوده است و کارگردان و بازیگر در جایگاه‌های بعدی قرار دارد که اگر این چرخه به درستی بچرخد سریال‌های پرمخاطبی را می‌توانیم از قاب تلویزیون ببینیم.

این بازیگر همچنین با اشاره به آثار طنز تلویزیونی بیان کرد: بازی در مجموعه‌های طنز به شدت کار دشواری است اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا لبخند را به لب مخاطبان بنشانیم.

نصرتی در خصوص برنامه‌های تلویزیونی یادآور شد: من تلویزیون را به شدت دوست دارم و هیچ شبکه‌ای را به شبکه‌های خودمان ترجیح نمی دهم. تمام برنامه و سریال‌ها را نگاه می‌کنم و امیدوارم که تلویزیون با قدرت بیشتری این مسیر را ادامه دهد.