به گزارش پارس نیوز، میامی یکی از شهر های ایالات متحده آمریکا می باشد که در ایالت فلوریدا واقع شده است. دونالد ترامپ رئیس جمهور کشور آمریکا که با سیاست های عجیبش مخالفان زیادی دارد ، نیرو ها و اعضای ارتش ونزوئلا که کشوری در آمریکای جنوبی است، را به میامی دعوت کرده است و از آن ها خواسته به خوان گوایدو رهبر مخالفان این کشور بپیوندند. چون در غیر این صورت آن ها همه چیز را از دست خواهند داد. ملانیا ترامپ هم همراه همسرش در این سخنرانی حضور داشت. 

ملانیا و همسرش ترامپ در جمع جامعه ونزوئلایی

دونالد ترامپ در جریان یک سخنرانی برای جامعه ونزوئلایی آمریکایی در میامی، مرکز ایالت فلوریدای آمریکا گفت: امروز بیش از ۵۰ کشور جهان دولت مشروع ونزوئلا را به رسمیت می‌شناسند و مردم ونزوئلا حرفشان را زده‌اند. دنیا هم صدای زیبای آنها را شنیده است. آنها ورق سوسیالیسم را برگردانده‌اند، ورق دیکتاتوری را برگردانده‌اند.

وی خطاب به نظامیان ونزوئلا گفت: امروز و هر روز برای آینده چشم تمامی دنیا به شماست. شما نمی‌توانید از انتخابی که اکنون پیش روی شماست فرار کنید. می‌توانید چنین انتخاب کنید که با استفاده از عفو عمومی رئیس جمهوری گوایدو در کنار خانواده و هموطنان‌تان به زندگی راحت خودتان ادامه دهید، یا راه دوم را انتخاب کنید و به حمایت از مادورو ادامه دهید.

اگر این راه را انتخاب کردید، هیچ پناه امنی نخواهید داشت، هیچ گریز و مفری برایتان نخواهد بود و همه چیز را از دست خواهید داد.

تیپ ملانیا و همسرش دونالد ترامپ در میامی

ملانیا و همسرش

ملانیا و همسرش ترامپ

ملانیا و همسرش

ملانیا و همسرش دونالد ترامپ

نیکلاس مادورو نیز ادبیات دونالد ترامپ همانند سبک اظهارات یک نازی است.

وی ترامپ را به خاطر اینکه فکر می‌کند، می‌تواند به ارتش ونزوئلا دستور دهد مورد سرزنش قرار داد و گفت: آیا کسی که فرماندهی کل نیروهای مسلح ونزوئلا را بر عهده دارد، دونالد ترامپ است؟ آنها فکر می‌کنند که صاحب این کشور هستند؟!

ملانیا و همسرش

ملانیا و همسرش ترامپ