به گزارش پارس نیوز، 

شاید اگر بخواهیم لیستی از ماندگارترین سریال های تلویزیونی تهیه کنیم در صدر این لیست بتوانیم سریال ماندگار گل پامچال به کارگردانی محمدعلی طالبی را جای دهیم . سریال ماندگار گل پامچال بعد از گذشت چیزی حدود 27 سال از ساخت بازهم یکی از پرطرفدارترین سریال های تلویزیون است.

بازی ماندگار فاطمه معتمدآریا ، زنده یاد داوود رشیدی ، پروین سلیمانی ،کیومرث ملک مطیعی و .... بعد از گذشت چیزی نزدیک به سه دهه هنوز هم در ذهن مخاطبانش ماندگار است.

یکی دیگر از بازیگرانی که امروز به عنوان چهره ای پرکار در سینما و تلویزیون فعالیت میکند کیانوش گرامی است که نقشی در سریال ماندگار گل پامچال داشت.

تصاویری از بازی و نقش کیانوش گرامی در گل پامچال

کیانوش گرامی بازیگری در تلویزیون را از سال 54 با آتش بدون دود آغاز کرد و با وقفه ای چند ساله سال 70 جلوی دوربین سریال گل پامچال محمدعلی طالبی رفت.

کیانوش گرامی

عکسی از جوانی کیانوش گرامی در سریال گل پامچال

کیانوش گرامی در حالی که تنها 29 سال داشت در تجربه ای متفاوت بازیگر سریال ماندگار گل پامچال شد و با بازیگران با تجربه دنیای هنر همبازی گشت .

سریال گل پامچال

کیانوش گرامی و پروین سلیمانی در سریال گل پامچال

این بازیگر کشورمان در سریال گل پامچال در نقش پسر پروین سلیمانی جلوی دوربین رفت و در نقشی هرچند کوتاه اما ماندگار بازی کرد.

کیانوش گرامی

عکسی از کیانوش گرامی در سریال گل پامچال

گل پامچال روایتگر داستان زندگی زندگی دختری به نام لیلا است که پس از بمباران شدید محل زندگی اش در جنوب کشور و کشته شدن تمامی اهالی آن به پیرمردی پناه می برد و از او برای یافتن خواهرش که در شمال کشور زندگی می کنند کمک می گیرد...

کیانوش گرامی

کیانوش گرامی و داوود رشیدی در سریال گل پامچال

کیانوش گرامی در سریال گل پامچال با بازیگرانی چون فاطمه معتمدآریا، داود رشیدی، ستاره جعفری، اسماعیل گرامی، رضا بابک، زنده یاد کیومرث ملک مطیعی، زنده یاد پروین سلیمانی ، مهری مهری نیا و ... همبازی بود.

کیانوش گرامی

بازی کیانوش گرامی در سریال گل پامچال

سریال ماندگار گل پامچال به کارگردانی محمدعلی طالبی و نویسندگی کامبوزیا پرتوی سال 1370 از شبکه یک پخش شد.

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا در سریال گل پامچال

سریال گل پامچال

ستاره جعفری ، فاطمه معتمدآریا و داوود رشیدی در سریال گل پامچال